ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Церквам і релігійним організаціям запропоновано взяти участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України – указ Президента PDF Друк E-mail
22.05.2009 13:25

  Фото: прес-служба Президента України  
 
Спільна молитва у Софіївському соборі у 2007 році

 
КИЇВ – З метою належного відзначення 18-ї річниці проголошення незалежності України Президент України Віктор Ющенко доручив Уряду та органам виконавчої влади здійснити організаційні заходи по підготовці святкування Дня незалежності України. Відповідно до указу Президента передбачається участь Церков і релігійних організацій в урочистих заходах не тільки в столиці, але й в обласних і районних центрах та інших населених пунктах України.

Указом Президента України від 21 травня 2009 року № 346/2009 релігійним організаціям запропоновано провести вранці 24 серпня молебні за Україну та Український народ.

Вже традиційно останні кілька років у цей день керівники і представники конфесій – члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у стінах Софіївського собору підносять молитви за мир та добробут Української Держави та благополуччя українського народу. У молитовному заході зазвичай беруть участь  Президент України, представники Уряду, інші високопосадовці та громадські діячі.

Крім цього, вказаним документом Кабінету Міністрів України доручено у двотижневий строк утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 18-ї річниці незалежності України і затвердити його персональний склад, а також забезпечити організацію низки урочистих, просвітницьких та презентаційних заходів.

Зокрема, з нагоди Дня незалежності України відбудуться урочистості в містах Києві та Севастополі, обласних та районних центрах, інших населених пунктах, до участі в яких будуть запрошені представники Церков і релігійних організацій.

Також указом передбачено проведення тематичних наукових конференцій, круглих столів, просвітницьких заходів, присвячених історії українського державотворення та питанням розвитку і зміцнення держави. 23 серпня, у День Державного Прапора України, будуть проведені заходи, присвячені історії становлення та утвердження державних символів України та спрямованих на формування правової культури населення у відношенні до державної символіки.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС