ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Парламент дозволив сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди державного та комунального нерухомого майна PDF Друк E-mail
11.06.2009 17:15

   Фото: www.volynnews.com
  
Парламент покращив орендні відносини в України
 
КИЇВ – Верховна Рада України 10 червня 2009 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до статті 73 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”» щодо договорів оренди (законопроект №4323). Зміни, підготовлені Кабінетом Міністрів України, дозволяють сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди на період до двох років.

Ухвалені парламентом зміни, після набуття чинності, будуть передбачати наступне: “Орендар, який належно виконує свої обов’язки за договором оренди нерухомого майна, строк дії якого закінчується має, право на продовження договору оренди на новий строк, але не більше ніж на два роки”. При цьому Закон встановлює, що орендар, який має намір скористатися таким правом, повинен повідомити про це орендодавця не менше ніж за місяць до спливу строку договору оренди нерухомого майна.

Як відомо, положення статті 73 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» надають право релігійним організаціям орендувати державне та комунальне майно для забезпечення проведення богослужінь, релігійних обрядів та церемоній без проходження конкурсних процедур.

 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
Джерело: Портал Верховної Ради України
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС