ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Керівництво Української держави взяло участь у Молитві за Україну та український народ PDF Друк E-mail
25.08.2009 08:20

збільшити фото

   Фото: www.president.gov.ua
  
У Києві відбулась Молитва за Україну та український народ

 
КИЇВ – У День святкування 18-ї річниці незалежності України, 24 серпня 2009 року, керівництво Української держави та представники різних гілок влади взяли участь у Молитві за Україну та український народ, що  відбулась в Софійському соборі Києва.

Молитви звершували представники різних конфесій України – члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Помолитися за Україну у Софіївський собор прийшли Президент України Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, міністри уряду, народні депутати України, представники міської влади, політичні та громадські діячі.

Пізніше, у своїй промові під час урочистого параду на майдані Незалежності, Президент України заявив: “Ми повинні продовжити курс для справжнього національного відродження України. Велика робота вже зроблена. Держава говорить з позиції національної ідеї. Ми розпочали масштабну працю з відновлення історичної правди і пам'яті. Ми дали поштовх для утвердження в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.”

“Користуючись нагодою, я з цієї високої трибуни звертаюся до українського православного духовенства – розпочніть свій міжконфесійний діалог. Це ваш обов'язок. Пам'ятайте, що духовна єдність сьогодні Україні потрібна як ковток повітря.” – додав Віктор Ющенко.

Традиція починати святкування Дня Незалежності зі спільної Молитви за Україну та український народ була започаткована Президентом Віктором Ющенком у 2005 році.


Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   

За матеріалами: Інтернет-представництво Президента України

 

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС