ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Всеукраїнське свято подяки Господу об’єднало багатьох християн та знайшло підтримку з боку влади PDF Друк E-mail
21.10.2009 07:09

Збільшити фото

   Фото: Олексій Вінковський, ЦХВЄУ         
  
Християни дякували Богу за хліб, за мир, за Україну

 
КИЇВ – В Національному палаці мистецтв «Україна» 18 жовтня відбулося Всеукраїнське свято подяки Господу. Мета зібрання відображена в його девізі: «Богові подяка за хліб, за мир, за Україну!» Представники багатьох українських Церков зібралися разом, щоб принести молитви подяки Богові за добробут та мир в Україні.
 
Учасниками урочистого зібрання стали близько чотирьох тисяч осіб з усіх регіонів України. З вітальним словом до присутніх звернулись представники органів державної влади.

Священнослужителі говорили про важливість вдячності і закликали кожного бути вдячним. Президент Всеукраїнського Союзу Об’єднань євангельських християн – баптистів В’ячеслав Нестерук, Старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, Старший пресвітер Союзу Вільних Церков християн євангельської віри України Василь Райчинець, єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні Маркіян Трофим’як,  Голова Адміністрації Патріаршої Курії УГКЦ єпископ Богдан Дзюрах, Президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант – всі були одностайними у заклику до вірних: Давайте будемо вдячними!
 
Представники української влади, які прибули до палацу, зокрема Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов, голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький  та голова Державного комітету у справах національностей та релігій Юрій Решетніков, дякували християнам за вірність у служінні Богу та Україні, закликаючи їх і далі бути носіями добра, милосердя та любові.

Молодіжний та дитячий хори (м. Львів, керівник Галина Самусь), камерний чоловічий хор (м.Київ, керівник Віктор Олійник), духовий оркестр (м. Горохів Волинської області, диригент Віктор Назарчук), гурт «Сіон» (Дніпропетровськ), гурт «Вічність» (м.Рівне), гурт «Пілігрим» (м.Чернівці), дует «Джерело» (м.Івано-Франківськ) та інші учасники засвідчили своїми творами, що християни України вдячні Богові та закликають інших практикувати цю загальнолюдську традицію.
 
“Ми переконані, що таке спільне святкування духовно збагатить український народ, буде доброю нагодою до подальшої консолідації суспільства на підвалинах Божого Слова, християнської моралі і любові до ближнього”, – пояснив мету проведення цього заходу Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.
 
єпископ РКЦ в Україні Маркіян Трофим'як        Олександр Турчинов, Перший віце-прем’єр-міністр України
 
Довідка ІРС. Ідея проведення в Україні Дня подяки Богові як заходу національного масштабу була озвучена Старшим єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком на зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Президентом України 3 березня 2006 року та отримала підтримку українських Церков. 21 жовтня 2007 року в палаці «Україна»  Президент України, вітаючи учасників свята, започаткованого ЦХВЄУ,  відзначив його важливість у процесі духовного оновлення нації.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua  
 
Джерело: Сайт ЦХВЄУ
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС