ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Віктор Ющенко проведе зустріч з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій PDF Друк E-mail
27.10.2009 14:15

   Фото з архіву: www.president.gov.ua, 2006 р.         
  
Віктор Ющенко планує зустрітись з главами конфесій України

 
КИЇВ – У середу, 28 жовтня 2009 року,  у Києві відбудеться зустріч Президента України Віктора Ющенко з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Метою зустрічі є обговорення нагальних проблем державно-церковних взаємин. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи з посиланням на Прес-службу Президента України.

“Співпраця держави і церковних організацій зокрема важлива у контексті виборчої кампанії, що розпочалася, і відповідно у забезпеченні прав громадян на вільний вибір”,  – повідомляється на сайті глави Української держави.

Слід нагадати, що остання зустріч робочого характеру Президента Віктора Ющенка та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбулась 3 березня 2006 року, напередодні чергових парламентських виборів в Україні. Підсумком зустрічі стало підписання членами Ради Декларації керівників Церков і релігійних організацій України, спрямованої на досягнення міжконфесійного миру і злагоди та невикористання авторитету Церков і релігійних організацій у передвиборчій агітації.

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 

Джерело: Інтернет-представництво Президента України 

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС