ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Черговий Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркіян Трофим’як: “Діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути” PDF Друк E-mail
28.10.2009 07:51
По завершенні виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі черга виконувати функції Головуючого у Раді перейшла до керуючого справами, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископа Маркіяна Трофим’яка. У перші дні роботи нового Головуючого у Раді Інститут релігійної свободи задав єпископу Маркіяну кілька питань про результати засідання та про перспективи діяльності Ради у найближчому майбутньому.
 

Єпископ Маркіян поділився з ІРС своїми враженнями від поїздки: “Вперше засідання Ради проходило так далеко від Києва, однак перебування на Святій Землі створило особливу атмосферу зустрічі глав Церков і релігійних організацій України. Ми досконало усвідомлювали те, що знаходимося на тій землі, де Ісус Христос ступав 2000 років тому, що надало натхнення для плідної роботи протягом засідання”.

Новий Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій зауважив: “Ми бачимо, що діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути”.
 
На запитання ІРС про плани Ради на майбутнє Маркіян Трофим’як відповів, що “Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій буде розвити співпрацю з Президентом та з Прем’єр-міністром України, особливо з профільними міністерствами та відомствами”, з якими конфесії можуть співробітничати у своїй суспільно-важливої діяльності. Він підкреслив, що “основною думкою, яка пролунала під час робочого засідання Ради в Єрусалимі, це необхідність зосередження уваги на проблемах утвердження моральності в українському суспільстві, котра дійсно є підставою всього”.
 
“Тому найближчі півроку Рада буде особливо акцентувати на аспектах моральності – тих, хто при владі, тих, хто прагне влади, і закликати до моральності тих, хто у тій чи інший спосіб впливає на долі людей. Зокрема мова йде про представників бізнесу та підприємців, щоб вони володіли своїм капіталом на принципах моралі та не робили кривди іншим”, – зауважив єпископ.

З метою більш повної уяви про результати цьогорічного засідання Інститут релігійної свободи представив коментарі самих його учасників – членів делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, які поділились своїми враженнями від поїздки на Святу Землю.


Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua

 
 
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС