ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Валерій Антонюк: “Погодження з гомосексуалізмом як явищем, безумовно, призведе до втрати Божого благословення країни” PDF Друк E-mail
20.01.2010 06:45
Валерій Антонюк – Виконавчий секретар Всеукраїнського Союзу Об’єднань євангельських християн – баптистів

 
Спостерігаючи за розвитком останніх ініціатив у Парламентській Асамблеї Ради Європи щодо легалізації прав гомосексуалістів, ми із занепокоєнням та тривогою ставимося до подібних пропозицій. Намагання легалізувати гомосексуальні стосунки, реєструвати “шлюби” і таким чином формувати “альтернативні сім’ї”, є небезпечним явищем для будь-якого суспільства. 

В цьому процесі ми бачимо намагання окремих європейських парламентарів спростувати основні моральні засади, що визначали розвиток суспільства впродовж тисячоліть. Це є занадто ризикованим кроком. Як християни ми вважаємо що це – відвертий бунт проти Бога і визначених Ним природних законів (Рим. 1:26-28). Фактично – це ознака духовної дезорієнтації, яка відбувається під гаслом забезпечення прав людини у 21 столітті.   

В умовах розвитку європейських процесів, які впливають і на українську націю, варто не забувати,  що демократія – це перш за все не можливість задовольняти свої пожадливості чи розпалюватися в пристрастях, але можливість вільно сповідувати головні принципи загальнолюдської моралі і бути ЛЮДИНОЮ. Ми не вважаємо гомосексуальний спосіб життя природнім, нормальним і корисним.

Компроміси в цих питаннях стануть ганебною сторінкою України, як держави. А згодом призведуть до повного духовного зубожіння нації.  Погодження з гомосексуалізмом, як явищем, безумовно  призведе до втрати Божого благословення країни. Це стане початком повної економічної руйнації країни та її духовної деградації. 

Вірні церков ЄХБ негативно ставляться до подібних ініціатив, які начебто формують “нову європейську систему цінностей”. Насправді подібні пропозиції не можна навіть називати цінностями. 

Ми, як християни молимося про те, щоб кожен хто хоче побороти цю гріховну пристрасть знайшов духовне зцілення і став повноцінним членом суспільства.
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 
   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС