ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Прот. Георгій Коваленко: “Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності” PDF Друк E-mail
21.01.2010 17:34
Протоієрей Георгій Коваленко – голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви


Спроби надати одностатевим сексуальним стосункам такий самий статус як шлюбу між чоловіком і жінкою є викривленням суспільної моралі і ще однією спробою легалізувати гріх. Біблія називає одностатеві сексуальні стосунки огидними і неприродними. Церква завжди вважала і вважає це гріхом і пам’ятає слова апостола Павла: “Не ошукуйте себе: ні розпусники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні блудники, ні мужоложники… Божого Царства не успадкують. І такими були деякі з вас; але ви обмилися, але ви освятилися, але ви виправдалися ім'ям Господа Ісуса Христа і Духом нашого Бога” (1-е Кор. 6, 9-11). 

Церква закликає грішників до каяття і виправлення заради спасіння.  А тим, хто так наполегливо намагається зробити традиційними “нетрадиційні” речі, хочеться нагадати Біблійну історію про Содом і Гомору. 

Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності, проводити профілактику абортів, допомагати молодим і багатодітним родинам.

Щоб подолати економічну кризу, треба відмовитися від ідеології суспільства споживання і марнотратства. А щоб подолати демографічну кризу, треба відмовитися від ідеології гріха і розпусти на користь традиційних родинних цінностей.

До речі, Українська Православна Церква окремо і в рамках Всеукраїнської Ради Церков звернулася до членів Постійної делегації України в ПАРЕ з відповідним зверненням.
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 
   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС