ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Міністр охорони здоров'я Зіновій Митник заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій PDF Друк E-mail
23.03.2010 16:52

   Фото: прес-служба МОЗ   
  
Міністр Зіновій Митник підтримує співпрацю МОЗ та Церков

 
КИЇВ – Новий очільник Міністерства охорони здоров'я України Зіновій Митник пообіцяв підтримувати всі добрі починання у сфері співпраці з Церквами і релігійними організаціями, які були започатковані попереднім керівництвом.
 
Про це він заявив у привітальному зверненні до учасників засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, яке 23 березня відбулось у приміщенні МОЗ України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

"Робота Міністерства як була конструктивною, так і залишатиметься такою. Питання, які будуть розглядатись на засіданнях Громадської ради, будуть приносити користь суспільству, громаді і пацієнтам – будуть допомагати оздоровлювати наше суспільство як фізично, так і духовно", –  заявив Зіновій Митник.

Міністр підкреслив, що на сьогодні перед Громадською радою поставлено багато завдань, однак, на його переконання, всі вони поступово будуть втілені в життя. Він побажав представникам конфесій, медичної спільноти та громадськості плідної співпраці та подальших успіхів, а також запросив членів Громадської ради до продовження конструктивного співробітництва з МОЗ України.
 
Довідка ІРС. Громадська рада при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій утворена відповідно до Угоди про співробітництво між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій та МОЗ України від 16 грудня 2008 року.

Наказом МОЗ України від 22 травня 2009 року № 358 затверджено її положення та персональний склад, в якому з метою співпраці об’єднались уповноважені представники від 13 українських конфесій та 8 державних, наукових і громадських діячів.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
теги: МОЗ, ВРЦіРО
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС