ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Янукович заявив про рівність усіх Церков і недопустимість преференцій на місцевому рівні PDF Друк E-mail
14.05.2010 08:36

   Фото: прес-служба Президента України   
  
Янукович заявив, що не втручатиметься у справи Церков

 
КИЇВ – “Могутнім чинником духовного вдосконалення суспільства, піднесення його моралі, відповідальності перед нинішніми і прийдешніми поколіннями є Церква. Головним завданням у сфері державно-церковних відносин є створення якнайсприятливіших умов для реалізації духовної місії Церкви”, – заявив Віктор Янукович.

Таку позицію по відношенню до Церкви 13 травня Глава держави озвучив на засіданні Громадської гуманітарної ради, – повідомляє Інститут релігійної свободи з посиланням на прес-службу Президента України.

Віктор Янукович також заявив про рівність усіх Церков і недопустимість преференцій на місцевому рівні. “Для Української держави всі Церкви і релігійні організації рівні і водночас рідні. Дотримання цього принципу ми вимагатимемо від керівників державної влади на всіх рівнях”, – підкреслив Глава держави.

Президент України відзначив: “Держава ніколи не втручатиметься у справи Церкви. Це повинні вирішувати громади і душа кожної людини. Розділення народу за релігійними, національними чи мовними ознаками є тяжким гріхом”.

“Українська держава не втручатиметься у внутрішньоцерковні справи, але ми завжди повинні максимально сприяти примиренню і подоланню будь-яких протистоянь та непорозумінь”, – сказав Віктор Янукович.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС