ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Українські Церкви посилюють співпрацю у сфері соціального служіння та благодійництва PDF Друк E-mail
11.11.2010 14:39

   Фото з архіву ІРС: www.irs.in.ua   
  
Відбулось засідання Комісії ВРЦіРО з соціального служіння

 
КИЇВ – У приміщенні Бюро УГКЦ 9 листопада відбулося чергове засідання Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Представники конфесій підвели підсумки діяльності Комісії за 2009 – 2010 роки та намітили напрями роботи на наступний рік.

За цей період було проведено Всеукраїнську конференцію «Позитивна віра» спільно з БО «Всеукраїнська мережа людей що живуть з ВІЛ/СНІД» (листопад 2009 р.); видано другу частину міжконфесійного збірника «Участь Церков та релігійних організацій України у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні та роботі з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІД»; проведено регіональні міжконфесійні круглі столи на тему «Посилення ролі Церков та релігійних організацій у профілактиці та контролі за епідемією ВІЛ/СНІД» у містах Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі та Херсоні.

Учасники засідання розглянули та взяли до уваги інформацію представників Українського форуму благодійників щодо проведення у грудні 2010 року тематичної зустрічі «Україна. Церква. Благодійність».

Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій висловили бажання активізувати діяльність Комісії в різних напрямках. Зокрема планується розвинути міжконфесійну співпрацю щодо протидії абортам в Україні та створення і поширення якісної соціальної реклами морального характеру.

Учасники засідання висловили спільне бажання розширити соціальне партнерство між існуючими церковними соціальними фондами та іншими світськими благодійними організаціями з метою розширення можливостей у звершенні благодійництва на користь усього суспільства.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
теги: ВРЦіРО
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС