ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Єпископ Маркіян Трофим’як: Всеукраїнська Рада Церков – унікальний майданчик, де різні конфесії знаходять порозуміння та консенсус (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
24.12.2010 18:19
Про це Єпископ заявив 20 грудня 2010 року під час Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей».

Маркіян Трофим’як підкреслив унікальність Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка у якості міжконфесійного консультативно-дорадчого органу є майданчиком для порозуміння представників 18 конфесійних напрямків. Він відзначив ефективність роботи Ради, здатність до знайдення консенсусу та плідне співробітництво конфесій у цьому форматі.
 
Вашій увазі пропонуємо повну відео-версію виступу Єпископа Маркіяна Трофим’яка, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-католицької церкви в Україні.
 

 

Як повідомляв ІРС, 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українському домі» Круглий стіл, присвячений проблематиці державно-конфесійних відносин.

У роботі Круглого столу взяли участь повноважні представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Адміністрації Президента України, Держкомнацрелігій, а також народні депутати України, представники громадських організацій, експерти,  науковці та журналісти.

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua

 

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС