ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Наказ Держкомнацрелігій "Про ліквідацію Держкомнацрелігій" PDF Друк E-mail
15.12.2010 11:37
 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
у справах національностей та релігій
 
 Н А К А З
 
15.12.2010 р. № 118
м. Київ    
 
 
Про ліквідацію Держкомнацрелігій
 
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2010 р. № 2219-р "Про утворення комісій з проведення реорганізації та ліквідації деяких центральних органів виконавчої влади", з метою забезпечення виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р.
№ 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади",
 
НАКАЗУЮ:

 
1. Затвердити персональний склад комісії з проведення ліквідації Державного комітету України у справах національностей та релігій (далі - Ліквідаційна комісія)  згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що:
 
2.1. З дня набрання чинності цим наказом до Ліквідаційної комісії переходять повноваження щодо управління справами Держкомнацрелігій;
 
2.2. Місцезнаходження Ліквідаційної комісії:01025, м. Київ, вул. Володимирська, 9 тел.: (044) 278-17-18, факс: (044) 226-23-39;
 
2.3. До звільнення в установленому порядку, Голова Держкомнацрелігій Богуцький Юрій Петрович підписує накази Комітету та вихідну кореспонденцію з основної діяльності, а також виконує інші повноваження відповідно до Положення про Державний комітет України у справах національностей та релігій, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 р. № 201, крім тих, що стосуються компетенції Ліквідаційної комісії;

2.4. До звільнення в установленому порядку із Держкомнацрелігій, працівники Комітету продовжують виконувати свої службові обов'язки відповідно до положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій і зобов'язані дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку.

3. Установити, що строком для заявлення кредиторами вимог до Держкомнацрелігій є два місяця з дня опублікування повідомлення про прийняття рішення щодо припинення Державного комітету України у справах національностей та релігій в результаті його ліквідації.

4. Затвердити План заходів, пов’язаних з ліквідацією Держкомнацрелігій згідно з додатком.

5.  Управлінню організаційно-інформаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи (Бровко Н.Д.):
з дотриманням вимог статті 492 Кодексу законів про працю України, попередити працівників Держкомнацрелігій про їх наступне вивільнення 21 лютого 2011 року  відповідно до пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку з ліквідацією установи, згідно із списком, що додається (члени Ліквідаційної комісії звільняються після завершення її роботи);
подати не пізніше, ніж за 2 місяці до вивільнення працівників Держкомнацрелігій, звіт про заплановане вивільнення працівників до Центру зайнятості Шевченківського району м. Києва.

6. Ліквідаційній комісії за результатами здійснення зазначених заходів скласти ліквідаційний баланс і звіт та подати до Кабінету Міністрів України.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 
Голова Ліквідаційної комісії                                                   В.М.Воронін
 
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua

Джерело: Офіційний веб-сайт Держкомнацрелігій
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС