ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Янукович доручив створити умови для реалізації військовослужбовцями права на свободу віросповідання PDF Друк E-mail
21.02.2011 14:27

   Фото: www.irs.in.ua 
  
В.Янукович доручив подбати про віруючих військовослужбовців

 
КИЇВ – Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України вжити заходів у сфері посилення військово-патріотичного і духовного виховання військовослужбовців, а також забезпечення їх конституційного права на свободу віросповідання.

Про це йдеться у дорученні Президента України від 7 лютого 2011 року на ім'я Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Зазначений документ пройшов обговорення на засіданні Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, яке 16 лютого відбулось у Будинку офіцерів у Києві.

“Опрацювати питання щодо створення у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях умов для реалізації військовослужбовцями права на свободу віросповідання, в тому числі участі у богослужіннях і виконанні релігійних обрядів, а також щодо духовної опіки військовослужбовців та внести в установленому порядку відповідні пропозиції”, – зазначено у дорученні Президента.

Конкретні пропозиції Уряд має надати Главі держави до травня 2011 року.

Слід зауважити, що у свою чергу Микола Азаров основним виконавцем президентського доручення визначив Міністерство юстиції України. Після нього у переліку виконавців зазначені Міністерство надзвичайних ситуацій, Міноборони, Мінкультури, МВС, Міністерство інфраструктури, Держприкордонслужба, СБУ та інші відомства.

Як повідомляв ІРС, у 2010 році Рада у справах душпастирської опіки при Міноборони розробила проект Концепції душпастирської опіки у Збройних Силах України.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС