ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Янукович готовий врахувати зауваження Ради Церков щодо зміни законодавства про свободу совісті (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
22.04.2011 11:25

   Фото: president.gov.ua
  
Янукович заявив про готовність врахувати зауваження Церков

 
КИЇВ – Президент України Віктор Янукович вітає активну участь представників релігійних організацій у розробці нової редакції Закону «Про свободу совісті та релігійні організації» і роботі над проектом закону «Про повернення культових будівель релігійним організаціям».

Про це він сказав 21 квітня на зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Глава держави відзначив, що робота над зазначеними законопроектами ведеться з врахуванням вітчизняних реалій, зобов’язань України перед Радою Європи та рекомендацій її Парламентської Асамблеї.

“Мені відомі ваші застереження щодо згаданих законопроектів. Тому я вас запрошую і буду вітати участь в їх розробці всіх без виключення представників усіх конфесій і церковних організацій. Ми ці зміни відпрацюємо, нормативно-правова база буде створена, і після того, як вони будуть узгоджені із загальним консенсусом, я як Президент підпишу цей закон”, – сказав Віктор Янукович.

Під час зустрічі Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков Василь Райчинець передав Президенту України письмове звернення, в якому міститься прохання відкликати доручення, надане Міністерству культури, про підготовку проекту нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

На думку керівників конфесій, більш актуальним на сьогодні є ухвалення Концепції державно-конфесійних відносин в Україні та внесення “точкових” змін до галузевого законодавства, яке регламентує діяльність релігійних організацій в окремих сферах суспільного життя.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС