ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

За підсумками зустрічі з релігійними лідерами Президент України надасть низку доручень органам влади (фоторепортаж) PDF Друк E-mail
22.04.2011 17:21

   Фото: president.gov.ua
  
В.Янукович готовий частіше зустрічатися з Радою Церков

 
КИЇВ – Президент Віктор Янукович доручив відновити роботу Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій при Кабінеті Міністрів України.

Про це Глава держави заявив 21 квітня під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Віктор Янукович також вважає за доцільне активізувати сприяння доброчинній діяльності церков. Окрім того, за його словами, потребують розв’язання питання, пов’язані з тарифами на електроенергію та комунальні послуги.

“Повернення церковної власності має бути справою державної уваги і контролю”, – зауважив Глава держави.
 
 
 
Віктор Янукович також відзначив, що за підсумками зустрічі буде підготовлений проект президентського доручення Уряду та місцевим органам влади, який, після обміну думками з Радою Церков, він підпише. За його словами, у цьому дорученні мають знайти своє відображення пропозиції, висловлені під час зустрічі, а також персонально зазначені ті, хто має їх опрацювати, подати свої висновки або вжити певних заходів.

Підсумовуючи зустріч Президент України запропонував членам Ради Церков обговорити питання, як часто подібні заходи за участю Глави держави мають відбуватися. Один раз на рік, двічі чи тричі, – запитав він у присутніх.

“Я готовий прислухатися до ваших пропозицій і зустрічатися так часто, як буде необхідно”, – сказав Президент.
 

 
 
 
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС