ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Новини в світі
Держдепартамент США у щорічній доповіді про стан прав людини у світі дав оцінку рівню релігійної свободи в Україні PDF Друк E-mail
18.03.2010 08:01
ВАШИНГТОН – Бюро з питань демократії, прав людини і праці Держдепартаменту США 11 березня опублікувало щорічну Доповідь про стан прав людини у світі за 2009 рік, в тому числі щодо України. Серед питань, порушених у документі, аналізується процес реституції церковної власності в нашій країні, а окремий розділ присвячено питанням свободи релігії в Україні.
Детальніше...
 
ПАРЄ представила нову редакцію проектів документів з легалізації одностатевих партнерств в Європі (доповнено) PDF Друк E-mail
17.03.2010 05:41
ПАРИЖ – У ході свого засідання 16 березня в Парижі Комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з правових питань та прав людини розглянув та ухвалив доопрацьовану редакцію проектів резолюції та рекомендації про дискримінацію на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Дані документи будуть представлені на голосування вже у квітні – на найближчій сесії ПАРЄ.
Детальніше...
 
Євросоюз займеться захистом прав християн, які потерпають від постійних утисків PDF Друк E-mail
02.03.2010 12:44
Італія – Європейський Союз має намір зайнятися захистом християн в країнах, де їх переслідують. Міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні повідомив, що до кінця квітня Євросоюз складе спеціальні настанови для посольств країн ЄС в тих державах, де мають місце гоніння на християн.
Детальніше...
 
Церква Шотландії виступила категорично проти прийнятого закону про право на евтаназію PDF Друк E-mail
16.02.2010 09:01
ЕДІНБУРГ, Шотландія – Церква Шотландії рішуче засудила прийнятий парламентом і опублікований нещодавно законопроект, що легалізує евтаназію. Закон пропонує надати право людині, яка страждає невиліковним захворюванням і відчуває нестерпні страждання, в мінімально болісній медичній формі передчасно припинити власне життя з метою завершення своїх страждань.
Детальніше...
 
Комісія США з міжнародної релігійної свободи висловила стурбованість релігійними утисками в Азербайджані PDF Друк E-mail
10.02.2010 08:56
ВАШИНГТОН – Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) 2 лютого висловила стурбованість тим, що уряд Азербайджану продовжує порушувати свої міжнародні зобов'язання щодо забезпечення свободи релігії та переконань для жителів цієї країни, поряд з порушенням інших основних прав людини, таких як свобода мирних зібрань і доступ до інформації.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 32

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС