ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Новини в світі
Найбільш дискримінованою релігійною спільнотою у світі залишаються християни – експерт PDF Друк E-mail
15.02.2011 10:10
КИЇВ – У третині держав світу, де живе 70% населення планети, релігійні свободи громадян брутально порушуються. Йдеться про такі найбільш густонаселені країни, як Китай, Індія, Іран, Пакистан, Індонезія та інші. Про це заявив президент Української Асоціації релігійної свободи Віктор Єленський на прес-конференції в Укрінформі.
Детальніше...
 
ПАРЄ змінила проект резолюції та захистила право лікаря на відмову провадити аборт, викидень чи евтаназію PDF Друк E-mail
08.10.2010 19:58
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи на своєму засіданні 7 жовтня ухвалила резолюцію з назвою «Право на заперечення з міркувань совісті при наданні легальної медичної допомоги». Цей документ у свій кінцевій редакції гарантує кожній особі, лікарю та медичному закладу право на відмову здійснювати аборт, викидень або евтаназію на підставі власних заперечень совісті.
Детальніше...
 
Рада Європи закликає заохочувати міжрелігійний діалог як засіб протидії екстремізму PDF Друк E-mail
07.10.2010 10:24
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи 5 жовтня під час поточної сесії ухвалила резолюцію та рекомендацію під назвою «Боротьба з екстремізмом: досягнення, недоліки і невдачі». У цьому документі Рада Європи звертає увагу урядів країн – учасників на важливість міжконфесійного діалогу та називає його “одним з ключових інструментів щодо скорочення потенціалу тяжіння особи до екстремістських груп і рухів”.
Детальніше...
 
Європейський Суд переглядає резонансну справу про демонстрацію розп'ять в італійських школах (ФОТО) PDF Друк E-mail
08.09.2010 17:44
СТРАСБУРГ – Велика палата Європейського Суду з прав людини продовжує розглядати резонансну справу відносно права Італії демонструвати розп'яття Христа в італійських школах, відому як «Italian Crucifix Case» (Lautsi v. Italy). 30 червня цього року Європейський Суд у складі 17 суддів за участі президента Суду Жана-Поля Коста заслухав пояснення представників сторін, в тому числі чималу кількість третіх осіб, які висловили бажання виступити на підтримку тієї чи іншої сторони.
Детальніше...
 
Світова спільнота може отримати нового захисника релігійної свободи в особі Німеччини PDF Друк E-mail
01.09.2010 10:34
Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що захист свободи віросповідання є важливою складовою її зовнішньої політики і зусиль Німеччини щодо забезпечення прав людини. Про це глава німецького уряду заявила в червні на зустрічі з Протестантською парламентською робочою групою, повідомляє The Huffington Post.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 18 з 32

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС