ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Новини в світі
Незважаючи на заперечення Церков та віруючих, ПАРЄ рекомендує країнам Європи розширити права секс-меншин PDF Друк E-mail
01.05.2010 14:15
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи пізно ввечері у четвер, 29 квітня, ухвалила низку документів, які закликають держави – членів Ради Європи легалізувати одностатеві партнерства та розширити права секс-меншин. Примітно, що з поміж усіх 318 членів Асамблеї відповідну резолюцію підтримав лише 51 делегат, які на той час склали більшість з присутніх на засіданні ПАРЄ.
Детальніше...
 
Ганна Юдківська обрана суддею Європейського Суду з прав людини від України PDF Друк E-mail
27.04.2010 18:57
СТРАСБУРГ – Суддею Європейського Суду з прав людини за квотою України обрано адвоката Ганну Юдківську. Вона здобула абсолютну більшість голосів депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) вже у першому раунді голосування, яке відбулось у вівторок, 27 квітня, під час другої у цьому році сесії ПАРЄ.
Детальніше...
 
Незабаром ПАРЄ обере суддю Європейського Суду з прав людини від України PDF Друк E-mail
26.04.2010 13:53
СТРАСБУРГ, Франція – Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) на 27 квітня запланувала розгляд питання про обрання судді Європейського суду з прав людини від України. Делегати європейських парламентів мусять визначитись з поміж трьох кандидатур, представлених Урядом України за результатами національного відбору, який розпочався ще у 2007 році та з політичних причин завершився лише зараз.
Детальніше...
 
ПАРЄ домагається легалізації одностатевих партнерств у всіх країнах Європи, українські Церкви – проти PDF Друк E-mail
16.04.2010 17:36
СТРАСБУРГ, Франція – Парламентська Асамблея Ради Європи 29 квітня розгляне доопрацьований проект резолюції та рекомендації, присвячений питанням дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Серед іншого цей документ звертає увагу на роль висловлювань релігійних, громадських та політичних діячів у формуванні суспільної думки по відношенню до представників ЛГБТ-спільноти.
Детальніше...
 
Рада ООН з прав людини ухвалила чергову резолюцію про боротьбу проти дифамації релігій та засудила ісламофобію PDF Друк E-mail
31.03.2010 13:44
ЖЕНЕВА-ВАШИНГТОН – Рада з прав людини при ООН за ініціативою держав-членів Організації Ісламської конференції 25 березня ухвалила чергову резолюцію «Боротьба проти дифамації релігій». У документі засуджується запроваджена у Швейцарії заборона на будівництво нових мінаретів і підкреслюється, що такий підхід є проявом ісламофобії. Разом з цим таку позицію і зміст самої резолюції критикує Комісія США з міжнародної релігійної свободи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 20 з 32

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС