ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Коментарі
Експертний коментар ІРС до проекту Закону № 4128 щодо зміни релігійними громадами підлеглості PDF Друк E-mail
15.01.2019 23:05
Інститут релігійної свободи рекомендує Верховній Раді більш ґрунтовно доопрацювати проект Закону № 4128 щодо зміни релігійними громадами підлеглості, зокрема не оминати процедуру другого читання.
Детальніше...
 
Віруючих можуть направити на альтернативну службу навіть у Збройні Сили PDF Друк E-mail
08.10.2015 16:53
Відповідно до закону віруючих військовозобов’язаних громадян можуть направити проходити альтернативну (невійськову) службу навіть у Збройні Сили України.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Взаємодія органів влади з релігійними організаціями у законотворчому процесі з формування пенітенціарної політики PDF Друк E-mail
01.06.2012 15:33
В інтересах самих органів влади, відповідальних за пенітенціарну політику, буде проявити відкритість та на практиці розвивати постійний діалог та співпрацю з церквами і релігійними організаціями, для яких проблематика духовного служіння в місцях позбавлення волі є і їх покликанням, і щоденним душпастирським служінням.
Детальніше...
 
Міністр Михайло КУЛИНЯК: "Релігійні організації мають стабільно високий рейтинг довіри громадян" PDF Друк E-mail
13.01.2012 12:47
Релігійні організації, як носії авторитетних для значної частини віруючих конкретних віровчень, національних ідей, власних позицій у трактуванні національної і церковної історії користуються стабільно високим рейтингом довіри громадян.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Закон про захист персональних даних: на сторожі приватності чи тотального контролю? PDF Друк E-mail
29.12.2011 10:00
Віднедавна багато бухгалтерів та керівників релігійних і інших організацій спантеличені звісткою про запровадження відповідальності у сфері використання персональних даних громадян. Актуальність теми та невизначеність у багатьох її аспектах спонукала детальніше вивчити ситуацію та висловити кілька юридичних порад.
Детальніше...
 
Ольга БОДНАР. Військове душпастирство в Україні: загальні принципи та законодавчі перспективи PDF Друк E-mail
14.12.2011 18:58
На сьогодні вже очевидно, що впровадження військового душпастирства (капеланства) в Україні – це не питання вибору, а питання часу. Цей вибір вже зроблено, коли у 1991 році наша держава взяла на себе зобов’язання гарантувати кожному “право на свободу світогляду і віросповідання”, а в 1996-му – закріпило його на рівні Конституції України.
Детальніше...
 
Єпископ Леонід ПАДУН: "Що ми відстоюємо?" PDF Друк E-mail
02.12.2011 18:56
Як бути моральним суспільством, якщо не відстоювати моральні принципи? При мовчазній згоді затверджується беззаконня і аморальність. Тож чи варто потім дивуватися існуючому беззаконню і несправедливості, порушення людських прав і спотворення судових процесів?
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ: “Майдан 2004 року насамперед був не політичним, а духовним феноменом” PDF Друк E-mail
23.11.2011 15:42
Майдан 2004 року насамперед був не політичним, а духовним явищем. Через цей феномен суспільство і багато людей змінилися, стали вільними або більш вільними у власних думках і світогляді, змінилося їх ставлення до влади та до власної гідності.
Детальніше...
 
Вільфред МАРТЕНС. Діалог європейських християнських демократів з українськими Церквами PDF Друк E-mail
11.10.2011 13:02
Основна доповідь Президента Європейської Народної Партії д-ра Вільфреда Мартенса під час міжконфесійного Круглого столу, який відбувся у Києві 15 вересня 2011 року та був присвячений подальшому розвитку діалогу ЄНП з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Єпископ Євстратій: “Необхідно, щоб запрацював механізм взаємодії між державою та конфесіями” (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
29.12.2010 16:15
Секретар Священного Синоду Української православної церкви Київського Патріархату Єпископ Євстратій (Зоря) виступив з промовою під час Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей», який 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українському домі» у Києві.

Вашій увазі пропонуємо відео-версію виступу Єпископа Євстратія (Зоря).
Детальніше...
 
Глава УГКЦ Любомир Гузар: "Найбільшим прогріхом проти миру і злагоди між різними конфесіями є нехтування рівноправністю" (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
27.12.2010 14:52
Верховний Архієпископ Української Греко-Католицької Церкви кардинал Любомир Гузар виступив з промовою під час Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей», який 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українському домі» у Києві.

Вашій увазі пропонуємо відео-версію виступу кардинала Любомира Гузара, а також повний текст його промови.
Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС