Институт религиозной свободы, г.Киев

Статьи
Максим ВАСІН. Огляд законодавчої роботи Верховної Ради України IV скликання у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій PDF Печать E-mail
15.09.2006 10:42

Максим Васін – експерт з правових питань Інституту релігійної свободи, магістр права

У той час, коли новообрані народні депутати України тільки-но приступили до повноцінної законодавчої роботи у стінах парламенту, доречно буде навести огляд законодавчих ініціатив Верховної Ради України четвертого скликання (2002 – 2006 рр.) у сфері свободи совісті, віросповідання та діяльності релігійних організацій. На нашу думку, такий огляд дозволить зробити висновки щодо уваги і ставлення парламентських фракцій і груп до питань релігії та необхідності забезпечення права на свободу совісті та віросповідання в Україні, а також у подальшому допоможе проаналізувати діяльність Верхової Ради нового скликання у цій сфері на предмет продовження чи зміни політики їх попередників.

Подробнее...
 
Максим ВАСІН. Огляд порушень права на свободу совісті і віросповідання та фактів перешкоджання діяльності релігійних організацій в Україні у 2005 році PDF Печать E-mail
24.02.2006 10:36

Максим Васін – експерт з правових питань Інституту релігійної свободи, магістр права

Інститутом релігійної свободи було зафіксовано низку порушень у сфері свободи совісті і віросповідання та діяльності релігійних організацій. Найчастіше ці порушення пов’язані з проблемами недотримання Конституції та законодавства України з боку представників місцевої влади, з боку яких є факти ухвалення актів і прийняття рішень із грубим порушенням принципів релігійної свободи та українського законодавства.

 

Подробнее...
 
Кто есть кто в религиозном сообществе PDF Печать E-mail
13.04.2005 08:42
Александр ЗАЕЦ – директор Института религиозной свободы, г.Киев
Юрий РЕШЕТНИКОВ – член Совета директоров Украинской ассоциации религиозной свободы, к.филос.н.


Одним из последствий прошлогодней предвыборной компании стало возрастание социальной активности как отдельных Церквей и религиозных организаций, так и межконфессиональных организаций. Что касается Церквей и религиозных организаций, то общество более-менее знакомо с вопросом их идентификации. Что же касается межконфессиональных организаций, то, как показывает практика, в этом вопросе существует определенный недостаток соответствующей информации.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 5

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС