ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Статті
Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини: "Свобода світогляду та віросповідання" PDF Друк E-mail
13.02.2012 22:42
Моніторинг Уповноваженого з прав людини свідчить про наявність багатьох проблем у сфері забезпечення прав людини на свободу совісті та віросповідання.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Україна – промоутер міжрелігійного порозуміння на міжнародній арені PDF Друк E-mail
25.01.2012 16:32
Україна має чим пишатися та як презентувати себе у світі – окрім високого рівня свободи віросповідання наша держава здатна стати промоутером міжрелігійного порозуміння шляхом діалогу.
Детальніше...
 
Нова влада і перспективи релігійного миру в Україні PDF Друк E-mail
07.11.2011 15:12
Витяг з наукового видання «Нова влада: виклики модернізації» за авторством коаліції незалежних експертів. Публікується частина шоста Розділу 4 «Гуманітарна сфера: політика національної консолідації проти політики роз’єднання» (вересень 2011 року).
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Судові перспективи повернення споруд і майна культового призначення релігійним організаціям PDF Друк E-mail
19.08.2011 11:42
Cудовий аспект взаємовідносин держави і релігійних організацій на прикладі цьогорічного рішення про правомірність повернення 18 Сувоїв Тори у власність єврейській громаді з державного архівного фонду.
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ. Підсумки чергового візиту глави РПЦ Патріарха Кирила в Україну PDF Друк E-mail
01.08.2011 14:35
З року в рік спостерігається тенденція зменшення суспільної уваги до приїздів глави РПЦ в Україну. До певної міри це пов'язано з тим, що часті візити Патріарха Кирила втрачають свою винятковість, набувають буденний характер, несуть в собі ідеологічне підґрунтя, неприйнятне для абсолютної більшості українців.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Законодавче підґрунтя для легалізації та розвитку військового душпастирства в Україні з урахуванням міжнародного досвіду PDF Друк E-mail
27.07.2011 17:12
Історично склалося так, що на теренах України військове душпастирство практикується у той чи інший спосіб вже не одне століття. Сучасна незалежна Українська держава теж змушена реагувати на існуючі суспільні запити, зокрема і у сфері духовної опіки військовослужбовців.
Детальніше...
 
Віктор ЄЛЕНСЬКИЙ. Релігійна свобода: глобальні виміри PDF Друк E-mail
07.06.2011 11:24
Потужне повернення релігії на публічну арену, в глобальну політику і міжнародні відносини, підйом войовничого ісламу, сплеск індуїстського, сикхського, іудейського фундаменталізмів призвели до посилення релігійної нетерпимості і системним спробам представників одних релігій обмежити свободи іновірців.
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ. Актуальні питання розвитку законодавства України про свободу совісті та віросповідання PDF Друк E-mail
27.05.2011 14:05
Варто відзначити, що зобов’язання України під час вступу до Ради Європи не містять обов’язковості ухвалення саме нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ. Попередні висновки із зустрічі Президента Віктора Януковича з Всеукраїнською Радою Церков PDF Друк E-mail
29.04.2011 16:50
21 квітня 2011 року відбулася зустріч Президента України з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. У цілому діалог пройшов на належному рівні, а тому може надати поштовх до подальшого розвитку державно-конфесійних відносин в Україні на національному та місцевому рівнях.
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ. Кілька слів напередодні зустрічі Президента України В.Януковича з Всеукраїнською Радою Церков PDF Друк E-mail
20.04.2011 15:55
Протягом 2010 року Всеукраїнська Рада Церков кілька разів зверталася до Віктора Януковича з пропозиціями щодо вдосконалення взаємин між Державою та Церквою, але діалогу до цього часу не відбулося.
Детальніше...
 
Олександр ЗАЄЦЬ. Огляд діяльності міжконфесійних рад в Україні протягом 2010 року PDF Друк E-mail
27.12.2010 18:17
На фоні бурхливих суспільно-політичних подій цікавим видається розглянути діяльність міжконфесійних інституцій в контексті державно-церковних та суспільно-релігійних відносин в Україні за останній річний період.
Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 5

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС