ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Статті
Максим ВАСІН. Огляд законодавчої роботи Верховної Ради України IV скликання у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій PDF Друк E-mail
15.09.2006 10:42

Максим Васін – експерт з правових питань Інституту релігійної свободи, магістр права

У той час, коли новообрані народні депутати України тільки-но приступили до повноцінної законодавчої роботи у стінах парламенту, доречно буде навести огляд законодавчих ініціатив Верховної Ради України четвертого скликання (2002 – 2006 рр.) у сфері свободи совісті, віросповідання та діяльності релігійних організацій. На нашу думку, такий огляд дозволить зробити висновки щодо уваги і ставлення парламентських фракцій і груп до питань релігії та необхідності забезпечення права на свободу совісті та віросповідання в Україні, а також у подальшому допоможе проаналізувати діяльність Верхової Ради нового скликання у цій сфері на предмет продовження чи зміни політики їх попередників.

Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Огляд порушень права на свободу совісті і віросповідання та фактів перешкоджання діяльності релігійних організацій в Україні у 2005 році PDF Друк E-mail
24.02.2006 10:36

Максим Васін – експерт з правових питань Інституту релігійної свободи, магістр права

Інститутом релігійної свободи було зафіксовано низку порушень у сфері свободи совісті і віросповідання та діяльності релігійних організацій. Найчастіше ці порушення пов’язані з проблемами недотримання Конституції та законодавства України з боку представників місцевої влади, з боку яких є факти ухвалення актів і прийняття рішень із грубим порушенням принципів релігійної свободи та українського законодавства.

 

Детальніше...
 
О.Заєць, Ю.Решетніков. Хто є хто у релігійному співтоваристві PDF Друк E-mail
13.04.2005 08:42

Олександр ЗАЄЦЬ – директор Інституту релігійної свободи, м.Київ
Юрій РЕШЕТНІКОВ – член Ради директорів Української асоціації релігійної свободи, к.філос.н.

Одним з наслідків минулорічних виборчих перегонів стало зростання соціальної активності з боку як окремих Церков і релігійних організацій, так і міжконфесійних інституцій. Що стосується Церков і релігійних організацій, то суспільство є більш менш обізнаним у питаннях їх ідентифікації. Що ж стосується міжконфесійних утворень, то як показує практика, в цьому питанні існує певний брак відповідної інформації.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 5

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС