Институт религиозной свободы, г.Киев

Заявления, обращения
Обращение украинских Церквей и религиозных организаций по поводу дискуссии о европейских ценностях в Украине PDF Печать E-mail
30.09.2013 11:05

Сейчас Украина стоит перед выбором пути своего дальнейшего развития. По нашему мнению, будущее Украины естественно обусловлено нашими историческими корнями – быть независимым государством в кругу свободных европейских народов.
Подробнее...
 
Предстоятели Церквей просят Президента Украины помиловать Юлию Тимошенко (ТЕКСТЫ) PDF Печать E-mail
28.09.2013 15:17
Предстоятели Церквей обратились к Президенту Украины с призывом выполнить решение Европейского суда по правам человека по жалобе № 49872/11 и освободить экс-Премьер-министра Юлию Тимошенко от наказания.
Подробнее...
 
Обращение христианских Церквей Украины по случаю Дня Бога Творца PDF Печать E-mail
14.09.2013 00:11
Охваченный духом эгоизма и потребительства человек превращается из мудрого и ответственного домоуправителя созданного Богом мира на бездумного пользователя и эксплуататора, который угрожает всей твари, а равно и разрушает предпосылки своего собственного существования. Ключевым фактором преодоления экологического кризиса является глубокое и целостное обращение к Богу, свидетельством которого должно стать также качественно новое и ответственное отношение к нашей природной среде.
Подробнее...
 
Виступ Президента Януковича на Урочистій академії з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі PDF Печать E-mail
29.07.2013 13:32
Ми не допустимо використання церков і релігійних організацій деякими політичними силами у своїх вузьких інтересах. Це стосується також і закордонних центрів, які через релігійні організації інколи прагнуть впливати на внутрішньополітичну ситуацію в Україні. Адже йдеться про питання національної безпеки держави.
Подробнее...
 
Лист Помісного Собору УПЦ Київського Патріархату до керівництва держави PDF Печать E-mail
01.07.2013 11:00
Принципові зміни до законодавства, яке регулює діяльність релігійних організацій в Україні, повинні вноситися лише після подолання існуючого розділення найбільшої в нашій країні Церкви – Православної, на основі консенсусної підтримки подібного законопроекту з боку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Подробнее...
 
Декларація Собору УПЦ КП про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму) і його пропаганди у суспільстві PDF Печать E-mail
29.06.2013 21:21
Церква стривожена спробами прийняти в українському парламенті закон, який би забороняв так звану дискримінацію за "сексуальною орієнтацією", та закликає парламентарів утриматися від схвалення подібних законодавчих ініціатив.
Подробнее...
 
Звернення Волинської ради Церков щодо 70-ліття Волинської трагедії PDF Печать E-mail
26.04.2013 16:56
Закликаємо і українців, і поляків ще раз сказати: «Простіть нас, і ми вас прощаємо, а ланцюг зла, що тягнувся стільки століть, перериваємо добрими вчинками». Так маємо казати, так маємо навчати дітей і внуків, так маємо діяти.
Подробнее...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до Президента В.Ф.Януковича щодо актуальних питань державно-конфесійних відносин в Україні PDF Печать E-mail
23.04.2013 15:22
Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) засвідчуємо Вам бажання налагодити постійний діалог з Главою держави та урядовими структурами, який покликаний сприяти утвердженню в Україні свободи віросповідання, високих моральних цінностей та розвитку соціального служіння церков і релігійних організацій.
Подробнее...
 
Итоговое коммюнике по поводу визита делегации Всеукраинского Совета Церквей в Брюссель (6-7 марта 2013 г.) PDF Печать E-mail
22.04.2013 12:13
Выражая удовлетворение по поводу успешного визита своей делегации 6-7 марта 2013 года в Брюссель и подводя итоги проведенных встреч, Всеукраинский Совет Церквей и религиозных организаций отмечает следующее.
Подробнее...
 
Синод УПЦ просить В.Януковича про низку законодавчих змін з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі PDF Печать E-mail
18.03.2013 18:39
У цей ювілейний рік ми пропонуємо замислитися над подальшим вдосконаленням взаємин між Церквою і Українською державою. Направляємо Вам наші пропозиції щодо вирішення актуальних питань державно-церковної взаємодії в сучасній Україні.
Подробнее...
 
Синод УПЦ закликає Президента Януковича не відмовлятись від традиційних християнських моральних норм PDF Печать E-mail
18.03.2013 15:56
Звернення Священного Синоду УПЦ з приводу проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 16

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС