Институт религиозной свободы, г.Киев

Заявления, обращения
Резолюція щодо вдосконалення душпастирської опіки в місцях позбавлення волі PDF Печать E-mail
14.12.2012 19:14
Особливості морального стану неповнолітніх засуджених та осіб, що перебувають у місцях попереднього ув’язнення, потребують з боку тюремного духовенства надзвичайних зусиль для піднесення їхнього релігійного життя.
Подробнее...
 
Христианские Церкви обратились к новоизбранным народным депутатам Украины PDF Печать E-mail
12.12.2012 13:14
Желаем вам быть мудрыми, чтобы уметь различать правду и ложь, хорошее и плохое – ведь если каждый человек должен стремиться к достижению мудрости, которая есть дар от Бога, тем более мудрость нужна тем, кто стоит во главе народа и создает его законы.
Подробнее...
 
Власть начала наступление на религиозную свободу, – заявление Объединенной оппозиции «Батькивщина» PDF Печать E-mail
17.11.2012 23:27
Вопреки обращению Церквей и религиозных общин, заверениям представителей действующей власти и личным обещаниям Виктора Януковича, Партия регионов и ее сообщники приняли в Верховной Раде законопроект № 10221, который не просто наносит вред религиозным организациям Украины, но и подрывает фундаментальные принципы существования в ней свободы совести.
Подробнее...
 
Открытое письмо общественности к Президенту Украины о недопущении ограничения свободы вероисповедания PDF Печать E-mail
30.10.2012 09:00

Мы, представители правозащитных и других общественных организаций и научных институций, выражаем Вам свою обеспокоенность в связи с принятием парламентом 16 октября 2012 года закона о внесении существенных изменений в Закон Украины «О свободе совести и религиозных организациях» (проект № 10221), который в случае вступления в силу создаст значительные препятствия в реализации конституционного права граждан на свободу вероисповедания.
Подробнее...
 
Обращение Совещания Церквей к Президенту В.Януковичу о ветировании изменений в Закон о свободе совести PDF Печать E-mail
26.10.2012 15:39
Ветирование законопроекта № 10221 является единственным возможным решением, способным не допустить обострения межцерковных конфликтов и возмущения религиозного сообщества, сохранить в Украине межконфессиональный мир и высокий уровень свободы вероисповедания.
Подробнее...
 
Звернення глав конфесій до Президента України щодо ветування змін до Закону про свободу совісті PDF Печать E-mail
23.10.2012 20:01
Вважаємо розробку Міністерством юстиції та ухвалення Верховною Радою законопроекту № 10221 кроками до дестабілізації релігійної ситуації у суспільстві, погіршення рівня свободи віросповідання в Україні, створення суттєвих перешкод для духовного та соціального служіння церков і релігійних організацій.
Подробнее...
 
Звернення Синоду УПЦ КП до Президента, Уряду та Парламенту щодо останніх законодавчих ініціатив PDF Печать E-mail
23.10.2012 19:43
Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату звертається до вас з приводу кількох законопроектів, які були проголосовані у Верховній Раді України або знаходяться на розгляді в ній.
Подробнее...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо захисту і піклування про дітей-сиріт PDF Печать E-mail
16.10.2012 09:15
Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, задля якнайкращого розвитку та реалізації потенціалу, закладеного в неї Творцем. На жаль, десятки тисяч дітей в Україні втратили батьків чи були покинуті ними, ще сотні тисяч потерпають від насилля та жорстокого поводження і потребують невідкладної допомоги.
Подробнее...
 
Предстоятель УПЦ закликає Президента України накласти вето на закон про біометричні паспорти PDF Печать E-mail
12.10.2012 19:41
Від імені УПЦ звертаюся до Вас з проханням накласти вето на Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (№ 10492), оскільки цей Закон несе в собі загрозу обмеження базових прав людини.
Подробнее...
 
Декларація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Знання минулого – шлях до майбутнього» PDF Печать E-mail
12.10.2012 19:19
Краще знання і розуміння історії минулого – вірний шлях до побудови кращого майбутнього як для України, так і для всього людства.
Подробнее...
 
Декларація РЄПЦУ про захист моральних та сімейних цінностей PDF Печать E-mail
28.09.2012 10:40
Рада Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує 9 християнських конфесій, що становить близько 8000 церковних громад, висловлює своє глибоке занепокоєння занепадом суспільної моралі в нашій країні та відкрита для спільних пошуків дієвих шляхів подолання існуючої моральної кризи.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 16

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС