ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Звернення Українських Церков з нагоди 20-ліття референдуму щодо проголошення незалежності України PDF Друк E-mail
01.12.2011 17:12
Двадцять років тому наш народ підтвердив свій вибір – жити у самостійній, незалежній державі. Перед нами відкрилися великі можливості, а разом з тим з’явилася і велика надія, що нарешті, після століть поневолення і розділень, наша держава духовно й матеріально розквітне.
Детальніше...
 
Резолюція всеукраїнської конференції щодо викладання курсу "Основи християнської етики" в навчальних закладах України PDF Друк E-mail
14.11.2011 12:32
28-30 жовтня 2011 року в рамках IV Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації», організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова, було проведено Всеукраїнську конференцію «Оптимізація навчально-методичного забезпечення та викладання курсу “Основи християнської етики”. Підсумки роботи були викладені в офіційній резолюції конференції.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до учасників парламентських слухань «Стан суспільної моралі в Україні» PDF Друк E-mail
09.11.2011 15:10
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, членами якої є конфесії, що представляють понад 95% релігійної мережі України та всі основні віросповідні напрямки – християнство (православ’я, католицизм і протестантизм), іслам та іудаїзм – висловлює своє глибоке занепокоєння станом суспільної моралі в нашій країні та закликає разом шукати правильні шляхи подолання існуючої моральної кризи.
Детальніше...
 
Лист Синоду Єпископів УГКЦ до Президента України Віктора Януковича PDF Друк E-mail
13.10.2011 10:51
Тривожить нас рівно ж політика щодо дотримання прав і свобод в українському суспільстві, зокрема в частині судочинства, бо вона робить нашій державі негативний імідж на міжнародному рівні, а в українське суспільство приносить непевність і тривогу. Аналітики всередині країни та за кордоном все частіше звертають увагу на вибіркове застосування закону, що дає їм підстави говорити про політичні переслідування опонентів.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков з нагоди 20-річчя відновлення державної незалежності України PDF Друк E-mail
27.09.2011 13:05
Ми, члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, представляємо вісімнадцять віросповідних напрямків (конфесій) трьох світових релігій. Ми різні – але нас об’єднує віра у Всевишнього і любов до землі, на якій ми живемо, до нашого спільного дому – незалежної держави Україна.
Детальніше...
 
Резолюція Круглого столу "Педагог-християнин у сучасній школі" PDF Друк E-mail
02.08.2011 17:37
Учасники Круглого столу «Педагог-християнин у сучасній школі» – керівники і представники громадських організацій педагогів-християн – звертаються до священноначалля християнських Церков України з проханням звернути додаткову увагу на духовну підтримку педагогів-християн, а також на важливість благословення талановитої молоді на навчання у педагогічних вузах і подальшої роботи у навчальних закладах України.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до Президента України Віктора Януковича (повний текст) PDF Друк E-mail
21.04.2011 14:33
Президенту України
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) засвідчуємо Вам нашу повагу та бажання продовжити традицію діалогу і співпраці Всеукраїнської Ради Церков з Главою Української держави.

Державно-конфесійні відносини є важливою складовою державотворчого процесу та розвитку громадянського суспільства. ВРЦіРО протягом часу своєї діяльності стала провідною інституцією в сфері міжконфесійного, суспільно-релігійного та державно-церковного діалогу в Україні.
Детальніше...
 
Парламентарі вимагають від Президента В.Януковича відновити нормальні державно-церковні відносини PDF Друк E-mail
16.02.2011 16:46
Ми, народні депутати України, глибоко занепокоєні стрімким погіршенням ситуації в нашій державі із забезпеченням одного з основних прав людини – права на свободу совісті та віросповідання. Незважаючи на непідкріплені реальними діями декларації про рівне ставлення до всіх конфесій, про те, що всі церкви для держави «рівні і водночас рідні», влада всюди демонстративно порушує визначений законодавством принцип рівності всіх конфесій, надаючи перевагу лише одній з них.
Детальніше...
 
Звернення учасників Круглого столу до керівництва держави щодо проблем взаємовідносин влади та Церков PDF Друк E-mail
11.02.2011 11:52
Цьогоріч виповнюється 15 років роботи постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», який збирає на свої засідання керівників релігійних організацій, їх повноважних представників, а також представників державних органів влади і громадських організацій, науковців, політиків, журналістів, провідних експертів у сфері державно-церковних відносин.
Детальніше...
 
Звернення Архієрейського Собору УПЦ Київського Патріархату до Президента України PDF Друк E-mail
24.01.2011 10:03
З глибоким занепокоєнням в Українській Православній Церкві Київського Патріархату сприйняли зафіксоване Указом Президента № 24/2011 Ваше доручення Міністерству культури України та Міністерству юстиції України до 1 лютого 2011 р. внести до Кабінету міністрів України проект Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (нова редакція) для подальшого внесення  цього проекту до Верховної Ради України.
Детальніше...
 
Звернення народних депутатів України до Президента України відносно політики влади по дискримінації українських церков PDF Друк E-mail
17.01.2011 14:32
Ми, народні депутати України, глибоко стурбовані підтримкою Вами як главою Української держави, а також очолюваною Вами владою в цілому, лише однієї релігійної організації – Української Православної Церкви в підпорядкуванні Московського Патріархату (УПЦ-МП). При цьому, всупереч нормам Конституції та Законів України, інші релігійні організації, що об’єднують мільйони українців, зазнають демонстративної зневаги та дискримінації з боку влади.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС