ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Заява Патріарха Філарета про план знищення Київського Патріархату PDF Друк E-mail
31.12.2010 13:55
Напередодні святкових днів не хотілося б говорити про прикрі речі, але стрімкий розвиток подій та посилення тиску на Київський Патріархат примушують це робити.

З відповідальністю заявляю – в Україні є намагання реалізувати масштабний план з розвалу та знищення Київського Патріархату.

Цей план створений у Москві та запропонований Московським патріархом Кирилом і його підлеглими для реалізації в Україні. Головна роль у цьому плані відведена органам державної влади.
Детальніше...
 
Звернення Української Православної Церкви щодо можливої легалізації в Україні грального бізнесу PDF Друк E-mail
27.12.2010 14:04
У 2009 році, в тому числі і на прохання Української Православної Церкви, влада заборонила в Україні гральний бізнес. Ця подія була позитивно сприйнята як релігійними організаціями України, так і суспільством в цілому. Нещодавно Міністерство фінансів України підготувало та оприлюднило на власному сайті Законопроект «Про азартні ігри» та ініціює відродження в Україні грального бізнесу, мотивуючи це потребою наповнювати бюджет.
Детальніше...
 
Резолюція круглого столу на тему "Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей" PDF Друк E-mail
20.12.2010 16:15
Учасники Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей», який відбувся у Києві за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера та за участі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Інституту релігійної свободи, представників органів влади та експертів, з метою привернути увагу державних, громадських інституцій, політичних партій та всієї громадськості прийшли до наступного.
Детальніше...
 
Глава УГКЦ Любомир Гузар звернувся до Президента В.Януковича із закликом зберегти НЕК з питань захисту суспільної моралі PDF Друк E-mail
15.12.2010 11:27
Ознайомившись з Вашим Указом № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», бажаю звернутися до Вас стосовно норми 7.7 цього Указу: «Вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі», – та висловити свої зауваження і пропозиції.
Детальніше...
 
Патріарх Філарет від імені Синоду УПЦ Київського Патріархату звернувся до Президента В.Януковича PDF Друк E-mail
14.12.2010 08:45
Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату цим листом засвідчує Вам, як Главі Української держави, свою повагу, та бажає привернути Вашу увагу до окремих тенденцій розвитку державно-церковних відносин в Україні, що викликають занепокоєння, створюють умови для порушення прав віруючих та є причиною посилення міжконфесійної напруги, яка може перетворитися у відкрите протистояння.
Детальніше...
 
Звернення представників Церков, медиків та освітян до батьків із закликом виховувати у дітях навички здорового способу життя PDF Друк E-mail
23.11.2010 14:28
Ми, учасники спільного засідання Громадських рад по співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Міністерстві охорони здоров’я України та Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, звертаємось до батьків, на яких лежить головна відповідальність і переважне право виховувати своїх дітей та розвивати в них навички здорового і відповідального способу життя, сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки, керуючись загальнолюдськими духовно-моральними цінностями.
Детальніше...
 
Відкрите звернення Ради Євангельських Протестантських Церков України на захист життя ненароджених дітей та проти абортів PDF Друк E-mail
20.10.2010 15:38
Ми, керівники євангельських протестантських церков України, усвідомлюючи свою відповідальність захищати життя, цілком підтримуємо Резолюцію Симпозіуму "Морально-етичні аспекти штучного переривання вагітності", який відбувся 22 вересня 2010 р. у Києві в рамках IV Національного конгресу з біоетики за сприяння Національної академії наук України, Міністерства охорони здоров'я України та Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.
Детальніше...
 
Звернення християнських Церков України до Президента України та Постійної делегації у ПАРЄ з приводу проблематики абортів PDF Друк E-mail
06.10.2010 14:10
Як стало відомо представникам християнських Церков України з засобів масової інформації, найближчим часом Рада Європи має намір від імені Парламентської Асамблеї висловити стурбованість з приводу почастішання випадків відмови лікарів від проведення аборту у жінок з релігійних переконань, моральних та інших заперечень совісті. Християнські Церкви України з глибоким занепокоєнням відзначають, що пропозиції, які ініціює Комітет ПАРЄ у справах соціальних питань, здоров'я та сім'ї, містять чимало хибних та суперечливих позицій.
Детальніше...
 
Резолюція Симпозіуму "Морально-етичні аспекти штучного переривання вагітності" PDF Друк E-mail
27.09.2010 11:32
За результатами Симпозіуму, проведеного за сприяння Національної академії наук України, Міністерства охорони здоров'я України та Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, із занепокоєнням відзначаємо, що на сьогодні Україна – одна з тих країн, де широко поширена практика штучного переривання вагітності (аборти, вакуум-регуляція менструального циклу). Це глибоко суперечить багатовіковим традиціям українського народу, що ґрунтувалися на релігійному світогляді, глибокій повазі до людського життя, шануванні сім'ї та жінки саме як матері та носія життя, дбайливому ставленні до дитини.
Детальніше...
 
Вітання головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій учасникам IV Національного конгресу з біоетики PDF Друк E-mail
23.09.2010 13:32
Вітання епископа Маркіяна Трофим'яка, Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, учасникам IV Національного конгресу з біоетики. Виголошено під час урочистого відкриття у Національній філармонії України 20 вересня 2010 р. у Києві.
Детальніше...
 
Звернення єпископів УГКЦ до Президента України В.Януковича з приводу заяви прес-служби Одеської єпархії УПЦ PDF Друк E-mail
14.09.2010 11:30
Першого вересня 2010 року прес-служба Одеської єпархії Української Православної Церкви з благословення Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела поширила офіційну заяву, яка містить кричущі порушення Конституції України й того міжконфесійного миру, що утвердився в Україні за останні роки. Це змушує нас звернутися до Вас як до Гаранта нашого Основного закону.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС