ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Заява партії ХДС стосовно закликів щодо ліквідації УПЦ Київського Патріархату PDF Друк E-mail
24.07.2010 16:05
Християнсько-Демократичний Союз глибоко стурбований поширеним у ЗМІ закликом офіційних осіб Одеської єпархії УПЦ Московського Патріархату до української влади ліквідувати Українську Православну Церкву Київського Патріархату.
Детальніше...
 
Звернення Патріарха Філарета, глави УПЦ Київського Патріархату, до Президента України В.Ф.Януковича PDF Друк E-mail
01.07.2010 18:23
Шановний Вікторе Федоровичу! Ми цінуємо та підтримуємо висловлену Вами на засіданні Громадської гуманітарної ради 13 травня 2010 р. позицію, що для Української держави всі конфесії – рівні та водночас рідні. Тому сподіваємося, що вирішення питань організації святкувань ювілею 1000-ліття Софійського собору, в тому числі можливого відновлення на його території богослужінь, буде відбуватися з неухильним дотриманням цієї Вашої позиції та з урахуванням зазначених вище фактів, міркувань та побажань.
Детальніше...
 
Декларація Церков України про негативне ставлення до гріха гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих шлюбів PDF Друк E-mail
18.06.2010 12:49
Від імені очолюваних нами християнських Церков, які входять до Наради представників християнських Церков України, з метою засвідчити засновану на Слові Божому – Біблії та принципах християнської моралі спільну позицію християнських Церков України щодо гріха гомосексуалізму, проблеми його пропагування в суспільстві та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств), декларуємо...
Детальніше...
 
Відкритий лист глав християнських Церков щодо методів профілактики поширення ВІЛ/СНІД серед населення PDF Друк E-mail
16.06.2010 17:03
Бажаємо висловити свої пропозиції та зауваги щодо інформаційно-просвітницької діяльності Держави задля профілактики поширення ВІЛ-інфекції серед населення. ...Як не дивно, але серед цілей державних інформаційних кампаній ключову роль відіграють питання “презерватизації” суспільства, свідченням чого є встановлення “кондоматів” у закладах освіти. Нажаль, Держава навіть не ставить собі за мету пропагування здорового способу життя, дошлюбної стриманості та вірності, відповідальної поведінки людини.
Детальніше...
 
Відкрите звернення керівників християнських Церков України з приводу потреби захисту високих моральних засад та сімейних цінностей PDF Друк E-mail
15.06.2010 17:30
Ми, керівники християнських Церков України, вважаємо своїм громадянським обов’язком висловити рішучу незгоду з діями учасників інформаційної війни, спрямованої на дискредитацію та перешкоджання діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Детальніше...
 
Українська Православна Церква вважає за недоцільне впровадження в Україні системи ювенальної юстиції PDF Друк E-mail
08.06.2010 09:51
Українська Православна Церква визнає необхідність захисту дітей від можливого насильства, у тому числі і з боку батьків. Однак ми також вважаємо цілком обґрунтованим занепокоєння простих віруючих та Верховної Ради України тим, що впровадження системи ювенальної юстиції може нести в собі і небезпеку для інституту сім'ї. Активне втручання в родинні стосунки з боку судових органів, громадських та суспільних організацій може мати негативні наслідки, як про це свідчить досвід функціонування систем ювенальної юстиції в інших державах.
Детальніше...
 
Лист Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату до Президента В.Януковича PDF Друк E-mail
15.05.2010 12:44
Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату, який зібрався на своє засідання 14 травня 2010 р. в м. Києві, вітає Вас з вступом на посаду Президента України та закликає Боже благословення на Ваше служіння українському народові в якості Глави держави. Враховуючи те, що зміна Глави держави завжди супроводжується оцінкою підсумків минулого та створенням планів на майбутнє, вважаємо за належне звернутися до Вас з деякими міркуваннями щодо можливого подальшого шляху розвитку в Україні державно-церковних відносин.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про потребу протидії лихослів’ю PDF Друк E-mail
29.04.2010 15:56
Бажаємо звернути вашу увагу на одну з серйозних проблем нашого суспільства, проблему, яка, якщо нею знехтувати становить загрозу самобутності та майбуттю українського народу – лихослів’я. З жалем констатуємо, що брутальний стиль спілкування стає не лише нормою, а модою, причому для різних верств населення. Лихослів'я легко переймається і прищеплюється – це ганебне явище так розрослося, що вже не усвідомлюється чимось поганим. З покоління в покоління передається ця огидна спадщина – й так вироджується моральність народу.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до Президента В.Януковича проти аморальних ініціатив у ПАРЄ PDF Друк E-mail
27.04.2010 09:19
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила своє глибоке занепокоєння у зв'язку з підтримкою керівництвом МЗС України рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи «Про заходи по боротьбі з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності», ухваленої 31 березня 2010 року. На відміну від деяких інших країн та незважаючи на чисельні звернення конфесій, Українська сторона підтримала цей документ без жодних зауважень. З приводу цього Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулась до Президента України та глави МЗС, очікуючи пояснень щодо офіційної позиції України відносно зазначеної ініціативи у Раді Європи.
Детальніше...
 
Заява Ради Євангельських Протестантських Церков України відносно неприпустимості втягування Церков у політичну діяльність PDF Друк E-mail
21.04.2010 15:41
Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), яка згідно статистичних даних у сукупності представляє біля 75% усієї протестантської спільноти України, вважає своїм обов’язком чітко заявити свою позицію щодо ролі Церкви у суспільстві та по відношенню до політики.
Детальніше...
 
Звернення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви до Президента України PDF Друк E-mail
29.03.2010 08:30
Високодостойний Пане Президенте!

Зібравшись на черговому засіданні Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, що проходить у Львові-Брюховичах 24-25 березня ц.р., ми хочемо разом привітати Вас на найвищому посту нашої держави. Блаженніший Любомир від нашого імені вже вітав Вас, коли було оголошено остаточні результати цьогорічних президентських виборів. Тепер ми бажаємо зробити це спільно як провідники єпархій і екзархатів на території України та висловити Вам певні міркування.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС