ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Звернення Священного Синоду УПЦ до Президента України В.Януковича PDF Друк E-mail
26.02.2010 17:04
Вельмишановний пане Президенте!

Щиро вітаємо Вас з обранням та інавгурацією на посаду Президента України.

«Нехай буде з Вами благодать, милість, мир від Бога Отця і від Господа Іісуса Христа, Сина Отчого, в істині і любові» (2 Іоанна 1: 3).
Детальніше...
 
Юлія Тимошенко: я прошу Господа, щоб Він благословив Україну PDF Друк E-mail
05.02.2010 16:54
Виступ кандидата на посаду Президента України, чинного Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко перед спільною Молитвою за Україну, яку звершили 5 лютого на Софійській площі в Києві представники різних християнських Церков.
 
"Ми сьогодні зібралися для того, щоб об’єднатися в молитві до Бога. Молитва – це є розмова з Господом, щира і відкрита. Розмова, яка зміцнює нашу душу, зміцнює наш дух, зміцнює нашу віру", – заявила Юлія Тимошенко. 
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Бог, як і Україна, один, а конфесій, як і шляхів до Господа – багато PDF Друк E-mail
02.02.2010 12:31
"Україна – християнська держава. Історично так склалося, що на нашій землі жили і мирно співіснували різні конфесії. Понад те, ми справді європейська держава з високим рівнем міжконфесійної толерантності", – так прокоментував питання міжконфесійних відносин у нашій державі кандидат у Президенти України Віктор Янукович. Cвоє завдання як Президента України Віктор Янукович бачить насамперед у сприянні духовного розвитку народу та налагодженні справді міжцерковного діалогу, сприянні побудові храмів, – повідомляє прес-служба Партії регіонів.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
01.02.2010 09:06
7 лютого відбудеться другий тур виборів Глави нашої держави. Це – важлива суспільна подія...
В світі немає держави без керівництва. Якщо ми будемо байдужі до вибору Президента або проголосуємо проти всіх – ми втратимо свій шанс, а вибір все одно буде зроблений, але вже без нашої участі. Цього не можна допустити, адже реалізація права вибору – це громадянський обов’язок. За підсумками виборів один з двох кандидатів на посаду Президента України очолить нашу державу. Від голосу кожного з вас значною мірою залежить – хто це буде. Тому прийдіть на виборчу дільницю і проголосуйте!
Детальніше...
 
Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
27.01.2010 07:50
7 лютого 2010 р. відбудеться голосування у другому турі виборів Президента України. Український народ з двох кандидатів повинен обрати людину, яка на наступний термін очолить нашу державу. Це – важливий і відповідальний вибір. Адже від особи Глави держави багато в чому залежить той шлях, яким суспільство і країна йтимуть у своєму розвитку протягом наступних років.

Церква не втручається у політичний процес, але Церква не існує поза життям суспільства. Тому Церкві, віруючим не може бути байдуже – хто очолить Україну. Ми хочемо, щоби була обрана найбільш гідна особа, людина, яка би достойно керувала державою та гідно представляла її у міжнародних відносинах.

Детальніше...
 
Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
25.01.2010 14:01
7 лютого 2010 року Божого відбудеться другий тур виборів Президента України. Перший тур, в якому ми нещодавно взяли участь і могли вибирати серед багатьох кандидатів, став проміжним. Тому під час другого туру відбудеться остаточний вибір і він стане дуже важливою подією для нашої держави.
 
Наш народ повинен розуміти, що можливість вільно, без зовнішнього примусу вибирати керівника держави є для нас великим привілеєм. Водночас ця свобода становить для нас святий громадянський обов’язок. Тому бажаємо з нагоди Президентських виборів звернути вашу увагу на відповідальність, яку кожен українець повинен проявити у зв'язку з цією важливою подією, та на потребу молитви до Господа.

Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу з приводу виборів Президента України PDF Друк E-mail
21.12.2009 07:02
Через місяць в Україні відбудуться чергові вибори Глави держави. Це – важлива подія для країни та суспільства. Від того, як пройдуть вибори, і яким буде їхній результат, залежить шлях, яким прямуватиме Україна в наступні роки.
Ми віримо, що буття людей, народів та країн спрямовується Богом. Але і від кожного з нас залежить, яку дорогу – правди чи омани, добра чи зла – ми обираємо. Всевишній дав нам свободу вибору, але разом з нею поклав на нас відповідальність за його наслідки.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо убезпечення дорожнього руху PDF Друк E-mail
10.11.2009 08:49
Звернення ухвалено 19 жовтня 2009 року на виїзному засіданні в Єрусалимі усіма присутніми членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
 
Вважаємо своїм обов’язком привернути увагу держави і суспільства до проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, яка сьогодні в Україні є особливо гострою. Більше того, ця проблема вже тим чи іншим чином торкнулася кожного з нас. Адже всі ми, наші рідні чи близькі хоч раз в житті були свідками тих жахіть, що спричинені порушенням правил дорожнього руху.
Детальніше...
 
Звернення керівників християнських Церков України щодо ситуації українських трудових мігрантів PDF Друк E-mail
14.10.2009 13:45
Християнству завжди було притаманна допомога подорожуючому. До мігрантів ми також могли би застосувати слова Спасителя Ісуса Христа: "Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви.... Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили" (Мт. 25:35, 40). Протягом останніх років спостерігаємо неймовірне зростання потреби послужити нашим співвітчизникам, а часто-густо навіть знайомим і близьким, котрі в силу обставин були змушені залишати свої домівки та вирушати за кордон у пошуках заробітку для утримання своєї сім’ї. Соціологи вказують, що ця ситуація стосується чи не кожної четвертої сім’ї в Україні!
Детальніше...
 
Юрій Павленко звернувся до керівників конфесій України з листами вдячності за підтримку усиновлення та самовіддане служіння інтересам дітей PDF Друк E-mail
30.09.2009 15:25
КИЇВ – Напередодні Дня усиновлення Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко звернувся з листами вдячності до керівників релігійних конфесій України, всіх віруючих, які виявляють духовну та моральну підтримку усиновленню, жертовне служіння дітям. Міністр зазначив, що в останні роки в Україні зроблено перші системні кроки із запровадження у сфері захисту дітей по-справжньому батьківської державної політики та пробудження уваги українського суспільства до проблем дітей.
Детальніше...
 
Комюніке міжнародної конференції "Церкви в Україні перед обличчям сучасних суспільних криз" PDF Друк E-mail
25.09.2009 10:33

23-25 вересня 2009 року в Одесі відбулася міжнародна конференція "Церкви в Україні перед лицем сучасних суспільних криз", організована міжнародною робочою групою «Примирення в Центральній і Східній Європі». У конференції взяли участь представники Євангелічно-лютеранської Церкви Німеччини, України та Білорусі; Польської, Української і Білоруської Православних Церков, Української і Білоруської Греко-Католицьких Церков, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Польщі і Білорусі, а також представники Державного Комітету в справах національностей і релігій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 15 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС