ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Заява старших служителів християнських євангельських Церков України з приводу діяльності Сандея Аделаджа PDF Друк E-mail
29.12.2008 17:46
16 грудня 2008 року відбулася зустріч старших служителів євангельських церков України із старшим пастором релігійної громади «Посольство Боже» (м.Київ) Сандеєм Аделаджа, метою якої було озвучити претензії та з'ясувати питання, що хвилюють церкви та громадськість України, а також вказати на дії і вислови С.Аделаджа, що не відповідають Священному Письму. На наш превеликий жаль, з часу, що минув від вказаної зустрічі, С.Аделаджа не зробив дій, які можна було б розцінити як "вчинення гідного плоду покаяння".
Детальніше...
 
Спільне звернення Всеукраїнської Ради Церков та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі PDF Друк E-mail
16.12.2008 01:15
Аналіз стану українського суспільства з огляду на відповідність рівня суспільної моралі відомим людській цивілізації зразкам показує нам сумну картину. Причиною цього вважаємо десятиліття примусового атеїзму, останні роки агресивного секуляризму та спотвореного виховання, яке базується на цих засадах.
Детальніше...
 
Звернення керівників християнських Церков України до українського народу PDF Друк E-mail
10.10.2008 10:09
Дорогі браття і сестри, співвітчизники!

          Усяке царство, що розділилося в собі, спустошиться, і всяке місто чи дім, що розділився у собі, не встоїть. (Мф. 12,25)

В умовах, коли знову в нашій державі загострюється політичне суперництво, що підриває основи нашої державності, коли провідні державні інституції не можуть знайти порозуміння, а розчарування, байдужість та зневіра опановують суспільство - християнські Церкви України вважають своїм обов'язком звернутися до вас з викладенням свого погляду на ці проблеми та можливі шляхи їхнього подолання. 

Детальніше...
 
Декларація ВРЦіРО "Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)" PDF Друк E-mail
15.05.2007 13:08
Декларація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
 
З метою засвідчити спільну позицію Церков і релігійних організацій щодо проблеми гомосексуалізму та легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств), Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, до складу якої входять представники християнських, мусульманських та іудейських конфесій, декларує наступне.
Детальніше...
 
Відкритий лист ВРЦіРО з приводу ініціатив легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств) PDF Друк E-mail
24.11.2006 12:33
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій з глибоким занепокоєнням відзначає наявність в нашій державі спроб законодавчо встановити так звані одностатеві шлюби або зареєстровані одностатеві партнерства. Такі ініціативи походять у першу чергу від громадських організацій, які виступають від імені осіб нетрадиційної статевої орієнтації. Ці ініціативи також мають підтримку від іноземних держав, де легалізовано так звані одностатеві шлюби або партнерства.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков щодо функціонування мов та загроз сепаратизму PDF Друк E-mail
24.07.2006 21:06
Ми, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, глибоко занепокоєні суспільною напругою, що виникла навколо таких важливих питань життя нашої держави, як функціонування мов та загроза сепаратизму.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 16 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС