ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 3 квітня 2014 року PDF Друк E-mail
03.04.2014 15:22
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, що зібралася на засідання 3 квітня 2014 року, засудила прояви сепаратизму та виступила за цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах.
Детальніше...
 
Мінкультури заявляє про відсутність фактів захоплення храмів в Україні PDF Друк E-mail
02.04.2014 10:34
Департамент у справах релігій і національностей Міністерства культури України заявляє, що в Україні під час подій Євромайдану та після нього не було жодного захоплення храмів Української православної церкви. В нашій державі, відповідно до законодавства, самі громадяни визначають до якої Церкви їм належати.
Детальніше...
 
Конференція Європейських Церков підтримала Україну в прагненні суверенітету та цілісності PDF Друк E-mail
31.03.2014 13:35
Конференція європейських церков хоче запевнити, що всі дипломатичні і мирні засоби використовуються можновладцями, щоб суверенітет і територіальна цілісність України збереглися. Деякі з лідерів наших церков – членів (Конференції) роблять все можливе, щоб закликати свої уряди, Європейський Союз та інші багатосторонні установи активізувати дипломатичні зусилля в цьому напрямку і забезпечити міцність демократичного процесу в перехідний період.
Детальніше...
 
Патріарше звернення з приводу загрози вторгнення російських військ в Україну PDF Друк E-mail
28.03.2014 12:43
Наша сила, сила України – у єднанні. Щоби захопити наш дім та відібрати нашу свободу вороги видимі та їхні натхненники – диявол і його слуги,  хочуть зв’язати нас путами брехні, пропаганди, провокацій, підступів, паніки та ворожнечі. В наших силах – не дати нашим видимим і невидимим ворогам зробити це.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков щодо нормалізації суспільно-політичної ситуації в Україні PDF Друк E-mail
24.03.2014 14:26
ВРЦіРО позитивно оцінює факт стабілізації внутрішньої ситуації в країні, дій чинної влади для її осягнення та ще раз закликає усіх громадян нашої Держави відкидати надлишкову емоційність і сумлінно виконувати свої службові та громадянські обов’язки, суворо дотримуючись чинного українського законодавства.
Детальніше...
 
Звернення Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Філарета з приводу російської анексії Криму PDF Друк E-mail
20.03.2014 11:17
Покликання Церкви – свідчити про правду. Тому необхідно дати моральну оцінку анексії, чи краще сказати – аншлюсу Криму, напередодні здійсненого Російською Федерацією.
Детальніше...
 
Заява Мінкультури України стосовно переслідувань священнослужителів на території АР Крим PDF Друк E-mail
18.03.2014 16:03
Вимагаємо припинити практику терору та забезпечити дотримання прав і свобод людини. Звертаємося до міжнародних організацій, громадськості з проханням допомогти убезпечити священнослужителів і віруючих від переслідування.
Детальніше...
 
Звернення Ради Євангельських Церков щодо критичної ситуації, що склалася в Україні PDF Друк E-mail
14.03.2014 18:04
Ми закликаємо весь народ України взяти участь у заступницькій молитві в неділю, 16 березня 2014 року, просимо провести в церквах та на центральних площах по всіх містах,  селищах та селах нашої держави Молитовні Віче за мир, єдність, цілісність та суверенітет України.
Детальніше...
 
Глава Міноборони України Ігор Тенюх подякував главам Церков за підтримку військових PDF Друк E-mail
12.03.2014 16:11
Голос Церкви зараз важливий як ніколи. Його слухають віруючі і невіруючі, воїни і члени їхніх сімей, працівники Збройних Сил України і цивільне населення, яке проживає біля пунктів дислокації військових частин. Єдність і взаємодія, Соборність і взаємодопомога – такі наші прагнення.
Детальніше...
 
Заява Архієрейського Собору УПЦ КП з приводу російської окупації Криму та проявів сепаратизму PDF Друк E-mail
12.03.2014 13:56
Свої злі справи керівники Росії мотивують нібито загрозою російськомовному населенню, відсутністю в Україні легітимної влади, загрозою від екстремістів та фашистів, тощо. Ці виправдання є так само цинічною брехнею, як і заяви про відсутність російських військ у Криму.
Детальніше...
 
Еврейская общественность Украины призвала Путина вывести войска и не раскалывать страну PDF Друк E-mail
07.03.2014 11:55
Мы не желаем, чтобы нас "защищали" путем раскола Украины и аннексии ее территории. Мы убедительно призываем Вас не вмешиваться во внутренние украинские дела, отвести российские войска в места их постоянной дислокации и перестать поощрять пророссийский сепаратизм.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС