ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Звернення Всеукраїнської Ради Церков з нагоди Дня Соборності та Свободи України PDF Друк E-mail
22.01.2014 10:38
Церкви та релігійні організації України принципово засуджують силові дії, що ведуть до ескалації конфлікту. Сьогодні і влада, і опозиція, і громадські активісти мають припинити насильство та сісти за стіл переговорів. Всі сторони протистояння мають усвідомити свою відповідальність за збереження єдиної соборної Української держави та розпочати конструктивний діалог з метою подолання суспільно-політичної кризи.
Детальніше...
 
Глава УГКЦ Святослав: Закликаю владу перестати говорити з народом мовою сили та репресивних механізмів! PDF Друк E-mail
21.01.2014 17:46
В ім’я збереження соборної України, в ім’я її майбутнього закликаю владу прислухатися до вимог свого народу, перестати говорити з ним мовою сили та використання репресивних механізмів!
Детальніше...
 
Єпископ В'ячеслав Нестерук: Закликаємо всі сторони конфлікту перейти від слів до конкретних дій задля примирення PDF Друк E-mail
21.01.2014 17:00
Закликаємо всі сторони конфлікту перейти від слів до конкретних дій задля примирення. Народний гнів та обман і свавілля щосекунди нарощує оберти. Хоча народ зневірився у спроможності достукатися до влади мирним шляхом, ми бачимо розв’язання проблеми у негайному діалозі влади і опозиції.
Детальніше...
 
Єпископ Михайло Паночко: Звертаюся до кожного стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру PDF Друк E-mail
21.01.2014 16:33
Зважаючи на ескалацію протистояння, що відбувається в місті Києві вже другу добу поспіль, звертаюся до кожного з вас, християн України, з молитовною ініціативою – стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру.
Детальніше...
 
Патріарх Філарет закликав В.Януковича і опозицію невідкладно розпочати прямі переговори для виходу з кризи PDF Друк E-mail
21.01.2014 16:00
Суспільство наближається до межі, за якою – громадянська війна. Тому Церква закликає Президента, як главу держави, і опозицію невідкладно розпочати прямі, і що найважливіше – плідні переговори для досягнення виходу з кризи.
Детальніше...
 
Заява Глави УГКЦ з приводу листа Мінкультури України щодо релігійної діяльності на Євромайдані PDF Друк E-mail
15.01.2014 12:56
Уперше за часи незалежності України пролунала погроза щодо «припинення діяльності відповідних релігійних організацій» УГКЦ.
Детальніше...
 
Заява УПЦ КП з приводу листа Міністерства культури до Глави УГКЦ PDF Друк E-mail
14.01.2014 12:09
Очевидно, що на Майдані Незалежності в Києві, про який йдеться у листі, ані священнослужителі УГКЦ, ані священнослужителі інших законно діючих Церков і релігійних організацій, своєю молитвою та пастирським служінням не вчиняють злочину самі та не закликають до злочинної діяльності інших.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні PDF Друк E-mail
10.12.2013 14:33
Звертаємося до діючої влади з закликом забезпечити конституційні права і свободи громадян, не застосовувати силу щодо мирних зібрань, взяти до уваги вимоги протестувальників, а також провести неупереджене розслідування випадків провокацій та силового протистояння і покарати винних.
Детальніше...
 
Звернення Ради Євангельських Протестантських Церков з приводу останніх суспільних подій PDF Друк E-mail
02.12.2013 16:31
Рада Євангельських Протестантських Церков України категорично засуджує факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту тими представниками влади, які навпаки покликані захищати конституційні права громадян. Так само неприпустимим є організація і потурання провокаціям, спрямованих на радикалізацію громадських протестів та фізичні зіткнення.
Детальніше...
 
Рада Церков закликає владу та учасників громадських протестів зберігати їх мирний характер PDF Друк E-mail
26.11.2013 19:21

КИЇВ – Учасники громадських акцій, що в останні дні проводяться в Україні, повинні зберігати мирний характер своїх дій.
Детальніше...
 
Резолюція II Всеукраїнського конгресу вчителів предметів духовно-морального спрямування PDF Друк E-mail
11.11.2013 18:30
18-19 жовтня 2013 року у Києві в рамках VІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбувся ІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів морально-духовного спрямування, в якому взяли участь науковці, педагоги, представники різних конфесій. Вашій увазі пропонуємо текст його підсумкового документу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС