ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Резолюція щодо вдосконалення душпастирської опіки в місцях позбавлення волі PDF Друк E-mail
14.12.2012 19:14
Особливості морального стану неповнолітніх засуджених та осіб, що перебувають у місцях попереднього ув’язнення, потребують з боку тюремного духовенства надзвичайних зусиль для піднесення їхнього релігійного життя.
Детальніше...
 
Християнські Церкви звернулися до новообраних народних депутатів PDF Друк E-mail
12.12.2012 13:14
Бажаємо вам бути мудрими, щоби вміти розрізняти правду і неправду, добре і зле – адже якщо кожна людина повинна прагнути досягнення мудрості, яка є дар від Бога, то тим більше мудрість потрібна тим, хто стоїть на чолі народу та творить його закони.
Детальніше...
 
Влада почала наступ на релігійну свободу, – заява Об’єднаної опозиції «Батьківщина» PDF Друк E-mail
17.11.2012 23:27
Всупереч зверненням Церков і релігійних спільнот, запевненням представників чинної влади і особистим обіцянкам Віктора Януковича, Партія регіонів та її спільники ухвалили у Верховній Раді законопроект №10221, який не просто наносить шкоду релігійним організаціям України, але й підриває фундаментальні принципи існування в ній свободи совісті.
Детальніше...
 
Відкритий лист громадськості до Президента Януковича про недопущення обмеження свободи віросповідання PDF Друк E-mail
30.10.2012 09:00

Ми, представники правозахисних, інших громадських організацій та наукових інституцій, висловлюємо Вам свою стурбованість у зв’язку з прийняттям парламентом 16 жовтня 2012 року закону про внесення суттєвих змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (проект № 10221), який у разі набуття ним чинності створить значні перешкоди у реалізації конституційного права громадян на свободу віросповідання.
Детальніше...
 
Звернення Наради Церков до Президента В.Януковича щодо ветування змін до Закону про свободу совісті PDF Друк E-mail
26.10.2012 15:39
Ветування законопроекту № 10221 є єдиним можливим рішенням, здатним не допустити загострення міжцерковних конфліктів та збурення релігійної спільноти, зберегти в Україні міжконфесійний мир та високий рівень свободи віросповідання.
Детальніше...
 
Звернення глав конфесій до Президента України щодо ветування змін до Закону про свободу совісті PDF Друк E-mail
23.10.2012 20:01
Вважаємо розробку Міністерством юстиції та ухвалення Верховною Радою законопроекту № 10221 кроками до дестабілізації релігійної ситуації у суспільстві, погіршення рівня свободи віросповідання в Україні, створення суттєвих перешкод для духовного та соціального служіння церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Звернення Синоду УПЦ КП до Президента, Уряду та Парламенту щодо останніх законодавчих ініціатив PDF Друк E-mail
23.10.2012 19:43
Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату звертається до вас з приводу кількох законопроектів, які були проголосовані у Верховній Раді України або знаходяться на розгляді в ній.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо захисту і піклування про дітей-сиріт PDF Друк E-mail
16.10.2012 09:15
Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, задля якнайкращого розвитку та реалізації потенціалу, закладеного в неї Творцем. На жаль, десятки тисяч дітей в Україні втратили батьків чи були покинуті ними, ще сотні тисяч потерпають від насилля та жорстокого поводження і потребують невідкладної допомоги.
Детальніше...
 
Предстоятель УПЦ закликає Президента України накласти вето на закон про біометричні паспорти PDF Друк E-mail
12.10.2012 19:41
Від імені УПЦ звертаюся до Вас з проханням накласти вето на Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (№ 10492), оскільки цей Закон несе в собі загрозу обмеження базових прав людини.
Детальніше...
 
Декларація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Знання минулого – шлях до майбутнього» PDF Друк E-mail
12.10.2012 19:19
Краще знання і розуміння історії минулого – вірний шлях до побудови кращого майбутнього як для України, так і для всього людства.
Детальніше...
 
Декларація РЄПЦУ про захист моральних та сімейних цінностей PDF Друк E-mail
28.09.2012 10:40
Рада Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує 9 християнських конфесій, що становить близько 8000 церковних громад, висловлює своє глибоке занепокоєння занепадом суспільної моралі в нашій країні та відкрита для спільних пошуків дієвих шляхів подолання існуючої моральної кризи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС