ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Консультації
ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні PDF Друк E-mail
27.11.2018 08:42
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ) PDF Друк E-mail
14.12.2017 10:02
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...
 
Релігійна організація вправі не міняти назву під час перереєстрації – роз’яснення Мін’юсту PDF Друк E-mail
23.08.2017 17:56
Міністерство юстиції роз’яснило особливості застосування законодавства України щодо найменування релігійних організацій.
Детальніше...
 
Правовий висновок ІРС щодо неконституційності норми про дозволи для релігійних зібрань PDF Друк E-mail
04.03.2016 14:30
Актуальною є проблема невідповідності Конституції України  положень частини п’ятої статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» , що виявлялося у їх неоднозначному застосуванні органами місцевого самоврядування та деякими органами державної влади.
Детальніше...
 
Правова позиція УГСПЛ щодо неконституційності ч. 5 статті 21 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" PDF Друк E-mail
04.03.2016 13:14
Ця правова позиція подана до Конституційного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини п’ятої статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
Детальніше...
 
Роз'яснення порядку направлення віруючих на альтернативну (невійськову) службу замість строкової військової служби PDF Друк E-mail
07.05.2015 18:00
У зв’язку з початком чергового призову на строкову військову службу Інститут релігійної свободи підготував роз’яснення порядку заміни військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою для віруючих громадян України.
Детальніше...
 
Новели в оподаткуванні неприбуткових організацій PDF Друк E-mail
09.04.2015 13:02
Верховна Рада України змінила порядок оподаткування неприбуткових організацій.
Детальніше...
 
Роз'яснення щодо мобілізаційної підготовки та призову на військові збори віруючих громадян PDF Друк E-mail
28.03.2014 11:36
На прохання наших читачів Інститут релігійної свободи підготував роз'яснення про сутність мобілізації та підготовки до неї, а також про особливості військового обов’язку віруючих громадян України, переконання яких не дозволяють захищати свою Батьківщину зі зброєю.
Детальніше...
 
Роз’яснення Міндоходів щодо застосування Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між США та Україною PDF Друк E-mail
24.12.2013 17:32
За зверненням однієї з релігійних громад Інститут релігійної свободи дослідив питання практичного застосування положень Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між США та Україною у випадку, коли релігійні організації звертаються за позиками до резидентів США (зокрема, з метою викупу чи будівництва культових споруд).
Детальніше...
 
Роз'яснення Мінкультури щодо виконання Закону України "Про захист персональних даних" PDF Друк E-mail
07.02.2012 09:00
Міністерством культури України розглянуто лист Священного Синоду Української Православної Церкви від 23 грудня 2011 року № 1583 щодо позиції УПЦ стосовно окремих аспектів, пов'язаних з дією Закону України «Про захист персональних даних», у зв'язку з чим вважаємо за необхідне висловити наступні міркування.
Детальніше...
 
Деякі питання практичного застосування Закону України «Про захист персональних даних» PDF Друк E-mail
11.01.2012 10:20
У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо практичного застосування деяких положень Закону України «Про захист персональних даних» Міністерство юстиції надало роз’яснення з найбільш актуальних та поширених питань.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС