ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Виїзне засідання ВРЦіРО до Єрусалиму 2009 року
Черговий Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркіян Трофим’як: “Діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути” PDF Друк E-mail
28.10.2009 07:51
По завершенні виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі черга виконувати функції Головуючого у Раді перейшла до керуючого справами, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископа Маркіяна Трофим’яка.
 
У перші дні роботи нового Головуючого у Раді Інститут релігійної свободи задав єпископу Маркіяну кілька питань про результати засідання та про перспективи діяльності Ради у найближчому майбутньому.
Детальніше...
 
У найближчій перспективі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зосередить увагу на утвердженні моральності у суспільстві PDF Друк E-mail
27.10.2009 06:14
Учасники української делегації коментують результати єрусалимського засідання Ради
 
ЄРУСАЛИМ-КИЇВ – Виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Державі Ізраїль завершилось 20 жовтня відвіданням представниками конфесій України єрусалимських святинь та визначних місць Святого міста. Вони оглянули стару частину Єрусалиму, яка до цього часу зберігає подих історії, помолились у Стіни плачу та відвідали храми. На завершення глави і представники Церков і релігійних організацій відвідали Яд ва-Шем – єврейський національний меморіал Катастрофи (Голокосту) і Героїзму. З метою більш повної уяви про результати цьогорічного засідання Інститут релігійної свободи попросив поділитися враженнями самих його учасників.
Детальніше...
 
Єпископ Євстратій: "Найбільше нас турбує духовний стан суспільства, його моральний рівень" PDF Друк E-mail
27.10.2009 05:36
Голова інформаційно-видавничого управління Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Євстратій (Зоря) прокоментував Інституту релігійної свободи результати виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке 19-20 жовтня проходило в Державі Ізраїль.
 
Єрусалим – святе місто для трьох монотеїстичних релігій: християнства, юдаїзму та ісламу. Тому символічно, що, яка об’єднує послідовників цих релігій в Україні, своє перше в історії виїзне засідання провела саме у Єрусалимі. І не просто в Єрусалимі, а поруч з горою Сіон, яка неодноразово згадується у Священному Писанні, як святе місце.
Детальніше...
 
Досвід міжконфесійної співпраці в Україні може бути взірцем для інших країн, – Міністр Держави Ізраїль у справах релігій PDF Друк E-mail
20.10.2009 14:46
ЄРУСАЛИМ – По завершенні робочого засідання делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяла участь в обіді разом з Міністром Держави Ізраїль у справах релігій паном  Яаковом Маргі. Захід відбувся 19 жовтня у готелі «Mount Zion», який розташований поблизу старого міста в Єрусалимі. У ході зустрічі пан Міністр висловив своє захоплення діяльністю Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та висловив слова подяки на адресу українського Уряду за створення умов для відродження релігій.
Детальніше...
 
В Єрусалимі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернула увагу на безпеку дорожнього руху та проблеми повернення церковної власності PDF Друк E-mail
20.10.2009 05:36
ЄРУСАЛИМ – Після зустрічі з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль паном Авігдором Ліберманом члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 19 жовтня зібрались у конференц-залі єрусалимського готелю «Маунт Зіон» для проведення чергового робочого засідання. Головував на засіданні Головний рабин м.Києва та України, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яків Дов Блайх. Подробиці заходу Інституту релігійної свободи повідомив у телефонній розмові з Єрусалиму секретар засідання Геннадій Білорицький.
Детальніше...
 
Міністр закордонних справ Держави Ізраїль та делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили актуальні питання двосторонніх відносин PDF Друк E-mail
19.10.2009 15:44
ЄРУСАЛИМ – Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вночі 19 жовтня прибула до аеропорту ім. Бен-Гуріона у м. Тель-Авів (Ізраїль) після чого відбула до єрусалимського готелю «Хар Ціон» («Mount Zion»). Виїзне засідання Ради розпочалось з офіційної зустрічі предстоятелей та повноважних представників українських Церков і релігійних організацій з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль паном Авігдором Ліберманом, яка відбулась у першій половині дня у державній резиденції Міністра в Єрусалимі.
Детальніше...
 
Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проведе в Єрусалимі робоче засідання та низку зустрічей на найвищому рівні PDF Друк E-mail
19.10.2009 05:10
ПРЕС-АНОНС
 
ЄРУСАЛИМ–КИЇВ – 19-20 жовтня 2009 року в м.Єрусалимі (Ізраїль) відбудеться виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Зміна традиційного місця зустрічей глав конфесій з Києва на столицю Святої Землі – Єрусалим стала можливою за ініціативи чергового Головуючого у Раді, Головного рабина м. Києва та України Якова Дов Блайха, який запросив усіх членів ВРЦіРО провести засідання поблизу святих для кожної конфесії місць.
Детальніше...
 
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проведе виїзне засідання в Єрусалимі PDF Друк E-mail
06.10.2009 17:45
КИЇВ – Наступна зустріч глав конфесій, які є членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, відбудеться у другій половині жовтня у форматі виїзного засідання Ради на Святій Землі – в Єрусалимі (Ізраїль). Відповідну пропозицію чергового Головуючого у ВРЦіРО, Головного рабина м.Києва та України Якова Дов Блайха підтримала решта членів Ради. Організаційні питання майбутньої поїздки стали предметом обговорення на засіданні Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке пройшло 6 жовтня 2009 року.
Детальніше...
 


УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС