ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Уряд встановив збільшений коефіцієнт дисконту, який підвищує ціну на газ для релігійних організацій на 39% вже у листопаді.
Призупинено дію положень, на підставі яких від релігійних організацій вимагали за власний кошт облаштовувати комерційні вузли обліку природного газу.
Кабмін зобов’язав ПАТ "Укргазвидобування" та ДАТ "Чорноморнафтогаз" здійснювати продаж природного газу власного видобутку для потреб населення і релігійних організацій.
Кабінет Міністрів України підвищив ціну на природний газ для релігійних організацій, хоча і зберіг знижений спеціальний тариф для них.
Уряд знову встановив знижену ціну на природний газ для релігійних організацій після того, як набув чинності Закон України «Про ринок природного газу».
Незважаючи на заяви мера Віталія Кличка, введено в дію Рішення Київської міської ради про ставки податку ...
КИЇВ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила ...
КИЇВ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, встановила граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ для релігійних організацій. ...
КИЇВ – Київська міська рада вирішила відмовитися від встановлення для релігійних організацій пільгової ставки податку на житлову нерухомість.
КИЇВ – Кабінет Міністрів України встановив ціну на природний газ для потреб релігійних організацій у розмірі 50% від рівня ціни для промислових споживачів, яка існує на сьогодні.
КИЇВ – Кабінет Міністрів України рекомендував Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, установити з 1 червня 2014 року нові тарифи на електроенергію для релігійних ...
Постанова Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 р. № 198
КИЇВ – Уряд ухвалив рішення про скасування низки пільг на природний газ та теплову енергію, в тому числі і для релігійних організацій.
КИЇВ – Кабінет Міністрів України переглянув своє попереднє рішення та відновив знижені тарифи на комунальні послуги для релігійних організацій на рівні як для населення.  ...
КИЇВ – Національна комісія регулювання електроенергетики України “вважає недоцільним внесення запропонованих змін до Порядку розрахунку роздрібного тарифу на електричну енергію” на комунально-побутові ...
КИЇВ – Кабінет Міністрів України опрацьовує пропозиції парламентарів з партії ХДС про відновлення пільг на комунальні послуги для релігійних організацій.
КИЇВ – ПАТ «Київенерго» оприлюднило нові тарифи на теплову енергію для релігійних установ міста Києва, які набули чинності з 1 жовтня 2011 року.  ...
КИЇВ – Група парламентарів з партії Християнсько-Демократичний Союз направили спільного листа до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням відновити пільги на комунальні послуги для релігійних ...
КИЇВ – Кабінет Міністрів України скасував рішення попереднього Уряду про встановлення для релігійних організацій знижених цін при оплаті комунальних послуг на рівні тарифів як для населення.
КИЇВ – Закінчився термін дії норми Податкового кодексу щодо застосування лояльних штрафних санкцій на період введення у дію податкових змін.
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС